آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آموزشی: مشاهده مشخصات گرافیک کامپیوتر در ویندوز 7

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
سلام دوستان عزیز یه سیستم هست میخوام بدونم مشخصات گرافیک چیه توی ویندوز7. عکسی که ضمیمه کردم کدوم مربوط به اندازه گرافیک هست؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

56.jpg

behnam021

کاربر vip
کاربر
2012-02-08
240
417
با سلام بهتراست ازنرم افزار کم حجم پرتابل cpuz یا gpuz استفاده کنید چرا که میتوانید 64 بیت بودن یابالاتر بودن گرافیک را بفهمید.گرافیک شما یک گرافیک یک گیگی 64 بیت است که در رده گرافیک های ارزان و بیت پایین برای استفاده معمولیست و برای اجرای بازیهای گرافیک بالا مناسب نیست.موفق باشید

behnam021

کاربر vip
کاربر
2012-02-08
240
417
dedicated video memory میزان گرافیک شماست.و ستر اخر میزان حافظه ای است که سیستم شیر (اشتراک) کرده.موفق باشید

yaghob20

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-07
600
2,865
همکار عزیز
در قسمت adapter string مدل دقیق کارت گرافیک ذکر شده
قسمت dedicated video memory هم مقدار رم کارت گرافیک رو نوشته
در قسمت Total Available Grapghics Memory هم مقدار نهایی رم رو نوشته

قسمت shared system memory:مقداری که از رم سیستم share کرده
اطلاعات بیشتر:
در run بنویسید dxdiag
در پنجره باز شده به سربرگ display مراجعه کنید

آخرین ویرایش:

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
اعدادی که جلوی Total Available Grapghics Memory نوشته شده چیه؟مقدار نهایی رم کارت گرافیک یعنی چی؟درکل مقدار گرافیک کدوم هست باید از کجا بدونم مقدار گرافیک چقدره؟توی این عکس که ضمیمه کردم

آخرین ویرایش:

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
با درود
دوست گرامی ، همانطور که همکاران فرمودند این گرافیک 1 گیگ است و همین مهم است . شما همیشه به
dedicated video memory توجه کنید
موفق باشید

ممنون از راهنماییتون.یه سوال که ذهنم مشغول کرده گزینه Total Available Grapghics Memory چیه؟جناب آقای مهدی امجدی شما می فرمایید که همیشه به dedicated video memory توجه کنم واسه ظرفیت مقدار گرافیک، پس این عکس که الان گذاشتم هیچگونه ظرفیتی کارت گرافیک نداره و صفر نشون میده

57.jpg

آخرین ویرایش:
بالا