آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

مشکل: ارور usb device is not recognized در مادربورد گیگا p41t-d3

behnam021

کاربر vip
کاربر
2012-02-08
244
420
با سلام.ایا با همه برندهای فلش مشکل داره؟این مشکل بیشتر زمانی رخ میده که اتصال سوکت درست برقرار نباشه.احتمالا جای usb گشاد شده و فلش خوب کیپ نمیشه.ابتدا داخل سوکت usb رو با اسپری خشک ناهید بشورید و خوب خشک کنید.سپس فلش را به پورتهای عقب مادربرد زده و خیلی کم به سمت پایین یا بالا فشار دهید.اگر فلش شناسایی و باز شد.مشکل ازکثیفی و گشادی پورت usb است.موفق باشید.در ضمن خرابی خود فلش هم مد نظر قرار داده و با فلشهای دیگر هم تست کنید

azzaa

کاربر
2013-04-07
116
63
با سلام.ایا با همه برندهای فلش مشکل داره؟این مشکل بیشتر زمانی رخ میده که اتصال سوکت درست برقرار نباشه.احتمالا جای usb گشاد شده و فلش خوب کیپ نمیشه.ابتدا داخل سوکت usb رو با اسپری خشک ناهید بشورید و خوب خشک کنید.سپس فلش را به پورتهای عقب مادربرد زده و خیلی کم به سمت پایین یا بالا فشار دهید.اگر فلش شناسایی و باز شد.مشکل ازکثیفی و گشادی پورت usb است.موفق باشید.در ضمن خرابی خود فلش هم مد نظر قرار داده و با فلشهای دیگر هم تست کنید

رو چند مدل تست شده دوست محترم متاسفانه فلش جواب نمیده

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,204
تهران
با یک سیدی لایو لینوکس سیستم رو بوت کن . ببین میشناسه فلش رو یا نه . بعد چک کن جامپری به نام usbpwd داری یا نه .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: azzaa

azzaa

کاربر
2013-04-07
116
63
نتیجه رو هم اعلام کنید . اگر usb مشکل داشت موس و کیبرد هم نباید کار میکرد .

جناب آقای مهندس امید بزرگ
میخواستم ویندوز سون نصبب کنم که
ویندوز مرحل اول رد میکنه و سیتم ریستارت مشه ولی مرحله بعدی بعد از چند دقیقه صفحه آبی میاد

آخرین ویرایش:

azzaa

کاربر
2013-04-07
116
63
با یک سیدی لایو لینوکس سیستم رو بوت کن . ببین میشناسه فلش رو یا نه . بعد چک کن جامپری به نام usbpwd داری یا نه .

چنین جامپری نداره
الان لایو لین*** ندارم لایو ایکس پی دارم با اون بالابیارم خوبه؟

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,204
تهران
چنین جامپری نداره
الان لایو لین*** ندارم لایو ایکس پی دارم با اون بالابیارم خوبه؟

یک لینوکس لایو دانلود کن . ubuntu خوبه . به خاطر درایورهای usb میگم .
این که صفحه آبی میده نشون میده یک ایرادی وجود داره . sata mode رو تغییر بده به ide ببین درست میشه .

hosein.asadolahi

کاربر حرفه ای
کاربر
2009-05-06
153
4,000
گنبد کاووس
سلام

امیدوارم مشکل نرم افزاری باشه اگه پس از تست مواردی که دوستان فرمودن به نتیجه نرسیدین احتمالی که بنده میدم :
اول 2 تا مقاومتی که بعد از 2 پایه میانی جک usb مادربرد هست را تعویض کن . خرابی این دو مقاومت خیلی پیش میاد .
دوم اگه مرحله اول جواب نداد مستقیم می تونی بری رو چیپ جنوبی کار کنی.

موفق باشید

khelane

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2008-10-29
770
1,478
سلام
شما یه عکس کامل از برد بگیرید با کیفیت باشه
ضمنا اون ارور ابی رو میاره رو عکس بگیرید حتما کنار این ارور (صحفه مرگ) سیستم رو این ارور میمونه یا زود ریستارت میشه؟
ضمنا شما یه ویندوز سون یا یه لینوکس نصب کنید
ببینید تو بخش بایوس usb storage هست اونو فعال کن
موفق باشی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: azzaa

azzaa

کاربر
2013-04-07
116
63
یک ثانیه صفحه آبی میاد و ریستارت میشه

بالا