آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: عدم روشن شدن تبلت acer A1-811

mehdi23622

کاربر
2015-04-27
1
1
با عرض سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز
بنده یه تبلت acer مدل A1-811 پارسال گرفتم تقریبا دو ماهی گارانتیش تموم شده. دیشب بعد از وب گردی گذاشتمش رو دانلود ی فایل و خوابیدم میزان شارژ باتریش هم 83 درصد بود صبح که پا شدم دیدم خاموش هر چی دکمه پاور گرفتم فقط تو صفحش نوشته بود Acer و اصلا بالا نیومد. وقتی هم میزنمش تو شارژر ، علامت یا باتری خالی که فقط خونه آخرش پر میاد بالا و خیلی هم تو شارژ زدمش اما اصلا پر نشد و روشن هم نشد. تو نت خوندم که اگه باتری بزاری تو یخچال خوبه. حالا گذاشتمش.
البته نمی دونم عاقبتش چی میشه.
از اساتید و دوستانی که بلدند و می تونند راهنمایی کنند ممنون میشم راهنمایی کنند و بگن آیا مشکل از باتریش یا ممکن جای دیگش خراب باشه

با تشکر از همگی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: soltan54

ajan

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-12-21
515
1,472
ایران عزیزم
با عرض سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز
بنده یه تبلت acer مدل A1-811 پارسال گرفتم تقریبا دو ماهی گارانتیش تموم شده. دیشب بعد از وب گردی گذاشتمش رو دانلود ی فایل و خوابیدم میزان شارژ باتریش هم 83 درصد بود صبح که پا شدم دیدم خاموش هر چی دکمه پاور گرفتم فقط تو صفحش نوشته بود Acer و اصلا بالا نیومد. وقتی هم میزنمش تو شارژر ، علامت یا باتری خالی که فقط خونه آخرش پر میاد بالا و خیلی هم تو شارژ زدمش اما اصلا پر نشد و روشن هم نشد. تو نت خوندم که اگه باتری بزاری تو یخچال خوبه. حالا گذاشتمش.
البته نمی دونم عاقبتش چی میشه.
از اساتید و دوستانی که بلدند و می تونند راهنمایی کنند ممنون میشم راهنمایی کنند و بگن آیا مشکل از باتریش یا ممکن جای دیگش خراب باشه

با تشکر از همگی
سلام دوست من
روش احیایی باطری خراب یک شانس درست شدن

[hide]یک روشی که ما می دونیم اگر باطری خوابیده باید ولتاژ 5+با آمپر بالا به باطری تزریق کنید تا به حد شارژ شدن برسه بعد با شارژ خودش شارژ کنید : با تشکر [/hide]
[hide][/hide]
[hide][/hide]

آخرین ویرایش:

ramintkh

کاربر vip
vip
کاربر
2013-03-16
176
303
great iran
سلام.همون طور که دوستان فرمودند احتمال زیاد از باطریه.باطری رو با منبع تغذیه با ولتاژ 5.5 شوک بدید .اگه باطری خالی وسالم باشه باید جریان 120 به بالا نشون بده همون طوری بزار تا کمی شارژ بشه و بعد جا بزن رو تبلت و ببین تبلت روشن و شارژ میشه.اگه نتیجه نداد با یه باطری نو تست کن . بیشتر تبلت های خاموش که بهم مراجعه میکنند مشکل از باطریشونه.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ajan

harox

کاربر
2015-08-19
1
1
با سلام تبلت منم همین مدله.دیشب با فایلی ک از سایت ایسر برداشتم از طریق کارت حافظه اپدیتش کردم و نوشت: اپدیت کامل شده. ولی وقتی خواست ری استارت کنه دیگه بالا نیومد و باشارژکردن هم هیچی نمیشه بادکمه ریست کنار سیمکارتم ریس کردم ولی چزی نشد..وقتی ب کامپیوترم وصل میشه فقط صدای قطع و وصل ب کامپیوتر میاد.لطفا راهنمایی کنید

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ajan

ghasem.malek

کاربر
2015-09-04
3
2
نظرات بسیار و امکان مشکل در دیگر قطعات ممکنه باشه. وقتی میگه فقط اسم دستگاه میاد و دستگاه بالا نمیاد در اینجور مواقع تعمیر کاران میگن دستگاه نیم (نام) شده و مشکل نرم افزاری هستش و دستگاه رو باید فلش کرد.

بالا