آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: داشتن ولتاژ در خروجی اینورتر و جوش خیلی ضعیف

بهبود 68

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2015-03-31
517
1,179
سلام.خسته نباشید دوستان، یه اینورتر جوشکاری آوردن بعد تست متوجه شدم آی جی بی تی ها سوختن،با تعویض اونا اقدام به روشن کردن دستگاه کردم که تو خروجی مقدار37ولت مشاهده شد و جوش خیلی خیلی ضعیف میداد.لطفا راهنمائی کنید اشکال از کجاست؟با تشکر فراوان

MECO

کاربر
2011-02-15
62
126
سلام
منم یه دستگاه جوش دارم که همین مشکلو داره و جوش خیلی ضعیفی داره و میخوام بصورت جداگانه یه پست درست کنم که اگه شد دوستان راهنماییم کنم ولی یبار قبلا که دستگاه آورده بودن که یکی از ماسفت هاش سوخته بود و که یکی از اساتید گفته بودن اه ولتاژ خروجی بالا هستش باید مشکل از بورد تحریک باشه البته من با مشتری به توافق نرسیدم و نتونستم بیشتر روی دستگاه کار کنم . حالا شما یبار بورد تحریکم تست کن ممکنه یکی از چهارتا گروه کار نکنه یا درست کار نکنه

موفق باشید

javad10mn

کاربر
2010-03-19
173
446
سلام.خسته نباشید دوستان، یه اینورتر جوشکاری آوردن بعد تست متوجه شدم آی جی بی تی ها سوختن،با تعویض اونا اقدام به روشن کردن دستگاه کردم که تو خروجی مقدار37ولت مشاهده شد و جوش خیلی خیلی ضعیف میداد.لطفا راهنمائی کنید اشکال از کجاست؟با تشکر فراوان
سلام
مدل دستگاه رو بگو
شکل موج گیت رو بگیر عکسش رو بزار
موفق باشید

بهبود 68

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2015-03-31
517
1,179
سلام
مدل دستگاه رو بگو
شکل موج گیت رو بگیر عکسش رو بزار
موفق باشید
با سلام
آقا جواد عزیز ممنون از توجه تون اما تاپیک مال خییییلی وقت پیشه و مشکل حل شده
سپاس

javad10mn

کاربر
2010-03-19
173
446
سلام
تاریخ رو نگاه نکردم
در صورت حل مشکل- موارد معیوب رو بیان بفرمایید تا سایرین هم در صورت مواجهه از تجربیات شما استفاده کنن
موفق باشید

بهبود 68

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2015-03-31
517
1,179
سلام
تاریخ رو نگاه نکردم
در صورت حل مشکل- موارد معیوب رو بیان بفرمایید تا سایرین هم در صورت مواجهه از تجربیات شما استفاده کنن
موفق باشید

علت عیب:گروهی از ترانزیستورهای قدرت درایو نمیشدن و عیب تو قسمت درایور بود
سپاس

MECO

کاربر
2011-02-15
62
126
سلام

دستگاه منم مشکلی مثله دستگاه شما داره ، میشه بگید چطور عیبشو پیدا کردی که منم اگه بشه مشکل دستگاهمو حل کنم ؟

[h=2] مشکل جوش ضعیف در اینورتر جوش ZX7-250B[/h]کدام بخش و کدام قطعات باید تست بشن ؟ درصورت امکان با جزئیات راهنماییم کنید چون اولین بار هستش که با همچین مشکلی روبرو شدم
سپاس

بالا