آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: تصویر ندادن در مادربرد Foxcon g41mxe

erfanjon74

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-12-24
824
828
گرمسار
با درود
دوستان مادبرد مذکور روشن میکنم دیباگر کد 00 داره - چراغ ریست خاموش میشه بعد یک ثانیه کمتر
تصویر نمیده - با چند سی پی یو و پاور هم تست کردم سی پی یو داغ می کنه
فایل بایوسش رو از همین سایت گرفتم زدم نشد
دوستان راهنمایی کنید خواهشا - همه قطعات دماشون معمولیه

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود
همکار گرامی در تعمیرات مین نمیشه گفت ربطی به فلان قطعه ندارد -بخش تجربیات و گاها پست های گذشته را اگر خوب بررسی کردید به مواردی برخوردیم که واقعا ربطی نداشت یا حداقل ما اینجوری فکر میکردیم . جدا از این مورد به کدهای دیباگر هم در بعضی از موارد نمیشود اطمینان کرد
حالا بریم سر اصل مطلب
برای اطمینان دو فایل بایوس برایتان آپلود کردم با هر دو تست بگیرید . فقط بعد از اینکه آی سی را خام کردید تست پاک بودن بگیرید و بعد پروگرام کنید اگر هم شماره این آی سی را داشتید یه تست بگیرید
ولتاژهای I/O را نیز بررسی کنید اگر ولتاژها صحیح بود با مایع یا خمیر فلکس مرغوب هیت بکشید و با اسپری خشک یا تینر 10000 مرغوب شستشو دهید و پس از خشک شدن کامل تست بگیرید
از فت ها غافل نشوید
یک مورد تجربی هم خدمتتان عرض میکنم تا جایی که بنده بررسی کردم اغلب این سری مادرزادی دچار خرابی پل شمالی میشود و اکثرا دچار لحیم سردی یا قلع مردگی میشود
موفق باشید

پیوست‌ها

shahkoh

کاربر
2014-05-30
168
227
گرگان
وقتی کد 00 میده یعنی مشکل از هر چیزی میتونه باشه بررسی کنید مشکل داغ شدن قطعه نداره ؟؟؟ واین مدل مین با مشکل چیپست واسم زیاد اومده !!!:icon26:

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
با توجه به اینکه قرار شده هنگام ایجاد تاپیک همه موارد لازم اعم از ولتاژ قسمتهای مختلف و کارهای انجام شده بصورت کامل نوشته بشه ،خواهشمندم این موارد رو اعلام کنید تا منطقه عیب مشخص بشه .همچنین وضعیت چراغ های دیباگر رو هم ذکر بفرمائید .
موفق باشید .

بالا