آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تجربیات: جایگزین موتور معمولی یخچال ساید به جای موتور اینورتر

majid..

کاربر
2013-04-05
237
321
در یخچال های جدید الجی که از کمپرسور اینورتر استفاده شده به راحتی میتوان موتور معمولی جایگزین کرد به این صورت که برق موتور رو از فن کندانسور میگیریم .اگر فن 12 ولت بود با اضافه کردن یک رله کار رو میتوان انجام داد . باتشکر دوستان اگر تجربه ای در مورد تعمیر یخچال دارن بذارن بازهم ممنون

م.زبردست

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
مگه اینورتر هم خراب میشه؟؟؟ اگر از استهلاک پایین ومصرف فوق بهینه آن مطلع باشید حتما مشابه جایگزین میکنید حتی با پرداخت هزینه بیشتر

Reza26248

کاربر
2019-06-09
2
2
همانطور که آقا مجید اشاره کردن، فن جدای از ولتاژ تغذیه ایی که داره فقط باید به عنوان مدار کنترل در ورودی رله استفاده گردد و گرنه مدار فن به عنوان پاور جهت کمپرسور جوابگو نیست.
در اکثر مدلهای ال جی کارکرد فن و کمپرسور همزمان می باشد.

Reza26248

کاربر
2019-06-09
2
2
نه، من برد درایو اینورتر را برکنار کردم و ارور نداد.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amookhteh

Hojatabdi

کاربر
2019-12-25
2
0
33
اون مدلهایی که فن کندانسور ندارن رو باید چطوری راه اندازی کنیم

2021-07-05
1
0
23
سلام ممنون از توضیحاتی که دادین میشه در مورد رله بیشتر توضیح بدین که چمور رله لی باشه

electeropars

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-02-23
586
2,036
سلام
آیا این فن با روشن شدن کمپرسور کار میکنه و امکانش هست که موتور معمولی به جای موتور اینورتری استفاده کرد که موقع استارت شدن این فن کمپرسور هم استارت بشه. در حقیقت زمانی که کمپرسور روشن میشه این فن هم روشن میشه.

پیوست‌ها

• 88.2 کیلوبایت بازدیدها: 30

electeropars

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-02-23
586
2,036
من میخوام یک موتور معمولی به جای موتور اینورتری خراب شده نصب کنم و فرمان خاموش وروشن را از این فن بگیرم آیا یخچال درست کار میکنه.

بالا