آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: خاموش شدن خودکار مادربرد MSI MS-7528 VER:1.1

saied68

کاربر
2015-02-22
319
292
دمتون گرم
دوتا خازن معیوب دیگه رو هم شناسایی کردم و الأن دیگه مشکل خاموش شدن خودکار بعد از 15 ثانیه حل شده و همچنین تصویر هم دارم و ویندوز هم بالا میاد
ولی کماکان پورت های USB و پورت PS2 مربوط به ماوس کار نمیکنن...ولتاژدارن ولی شناسایی نمیشن
اینم عکس اون دوتا خازنی که عوض کردم
WP_20150421_001.jpg
دارم بقیه موارد رو هم چک میکنم و اینجا نتیجه رو اعلام میکنم

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
ممنون از اطلاع رسانی سریع و دقیق شما .خدا رو شکر که مشکل با همفکری و همکاری دوستان ،رو به برطرف شدن هست .طبق راهنمائی دوستمون ابتدا کلیر سیموس کرده و در ادامه در صورت باقی بودن مشکل ،بایوس رو پروگرام کنید .قطعات SMD پشت پورت ها رو بررسی کنید،شاید قطعه ای پریده باشد .همچنین داخل پورت ها رو هم بررسی کنید .آیا این مشکل در پورت های USB روی برد هم وجود داره ؟پایه های I/O رو از نظر سولفاته بودن بررسی و ترجیحا با فکس مرغوب ،هیت بدهید .
موفق باشید .

saied68

کاربر
2015-02-22
319
292
دوست خوبم
ممنون از اطلاع رسانی سریع و دقیق شما .خدا رو شکر که مشکل با همفکری و همکاری دوستان ،رو به برطرف شدن هست .طبق راهنمائی دوستمون ابتدا کلیر سیموس کرده و در ادامه در صورت باقی بودن مشکل ،بایوس رو پروگرام کنید .قطعات SMD پشت پورت ها رو بررسی کنید،شاید قطعه ای پریده باشد .همچنین داخل پورت ها رو هم بررسی کنید .آیا این مشکل در پورت های USB روی برد هم وجود داره ؟پایه های I/O رو از نظر سولفاته بودن بررسی و ترجیحا با فکس مرغوب ،هیت بدهید .
موفق باشید .

چشم...چکمیکنم و خبر میدم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: cybernova
بالا