آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آموزشی: شماتیک منبع تغذیه چینی DAZHENG DC POWER SUPPLY PS303D

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران
یا از این ماژول های آماده استفاده کنید .

[hide] Passive_Buzzer_552_2-500x500.jpg
[/hide]​
[hide]
[/hide]

gheybi

کاربر
2020-06-26
318
355
سلام اسانید محترم وقت بخیر
یه منبع تغذیه داژنگ دارم که چند سری باهاش باطری لیتیوم شارژ کردم چند سالیم هست دستمه هی اتصال کوتاه میشد
بعد ی دفعه خراب شد یعنی چراغ امپرش خاموش نمیشه که ولتاژ بده اون ور ولوم ها سالمن ولی اون دو سیمی که از خروجی مثبت و منفی مدار میخورد به برد ولوم ها قطع شده نمیدونم چه کنم چیو تست کنم؟ دو پایه ترانزیستور قدرت ۱۷ ولت داره پایه وسطی و چپی جوری ک رو ب نا باشه قطعه
پل دیود هم سالمه و ولتاژش رو میده خازن ها ام باد نکردن
ممنون ❤️

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: azizicia

armin-a

کاربر vip
کاربر
2011-12-06
257
208

سلام دوستان یک ای سی 8پایه در این قسمت هست .اگه دوستان اطلاع دارن شماره و اینکه کارش چیه در مدار رو برام توضییح بدن.شماره روی ای سی رو در منبع من پاک کردن.چرا نمیشه عکس بفرستم و جاشو تعیین کنم.

armin-a

کاربر vip
کاربر
2011-12-06
257
208
سلام روز بخیر، من یه منبع تغذیه دارم همین مدل فقط سه آمپر هستش، دیروز یهو از کار افتاد. الان که دکمه پاور رو فشار میدم خیلی زود اون ترانس وسطی خیلی داغ میکنه، میخواستم بدونم مشکل از همونه؟ و اینکه این ترانس چه مدلی هست و از کجا میشه تهیه کرد؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدین.

اینجوری بگم که ای سی 8پایه که شماره ش رو میخوام درست گوشه برد سمت چپ برد در امتداد خازن بزرگ قرار داره

armin-a

کاربر vip
کاربر
2011-12-06
257
208
کمک کنید دوستان .مخصوصا کسی که این تصویر رو گذاشته شماره ای سی 8پایه رو میخوام که در بالا توضییح دادم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: shadies

abcdefg22

کاربر
2012-01-27
3
7
سلام دوستان این شماتیک عملا به هیچ دردی نمیخوره چون اصلا کیفیت نداره لطفا فایل با کیفیتش رو بزارید که بشه استفاده کرد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: armin-a

abcdefg22

کاربر
2012-01-27
3
7
دوست عزیزم متاسفانه شماتیکی که زحمت کشیدی گذاشتی به دلیل کیفیت پایین غیر قابل استفاده است لطفا در صورت امکان فایل pdf یا نسخه با کیفیت تری قرار بدید
با تشکر از محبت شما

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران
اینجوری بگم که ای سی 8پایه که شماره ش رو میخوام درست گوشه برد سمت چپ برد در امتداد خازن بزرگ قرار داره

سلام
احتمالا lm358 باید باشه . دیتاشیتش رو در بیارید بررسی کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: armin-a
بالا