آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: تعویض یا تعمیر کیبورد لپ تاپ Asus X550C

afagh_elect

کاربر
2014-09-30
37
27
سلام خدمت همه عزیزان
یه لپ تاپ ایسوس مدل X550C آوردن که Keyboard آن خراب است کسی میدونه چجوری باید تعمیر یا تعویض کنم اونو چونکه کیبورد از پشت به قاب بالایی چسبیده و جوش پلاستیک خورده کسی روش تعمیر یا تعویض اونو بلده اگر هم تعویض بخواد میخوام کیبرد بدون فریم بگیرم اگه ممکنه راهنماییم کنید ممنون

amirzz

کاربر
2014-08-05
55
213
تهران
با سلام دوست خوبم برای باز کردن دستگاه با سرچ تو you tub فیلم های اموزشی باز کردنش هست .کیبوردشم موجود هست قیمتش فک کنم 90 تومان باشه .

afagh_elect

کاربر
2014-09-30
37
27
با سلام خدمت دوستان عزیز
باز کردن لپ تاپ را نمیخواهم بلکه روش باز کردن کیبورد را از پشت قاب لپ تاپ میخوام چونکه با جوش پلاستیک وصل شده وهیچ پیچی هم نداره می خوام بدونم وقتی جوشها رو قطع کردم و کیبوردو در آوردم دوباره کیبورد جدید را باید نصب کنم با چسب یا اینکه روش خاصی وجود داره ممنون میشم راهنماییم کنید در ضمن در youtube هم سرچ کردم فقط باز کردن لپ تاپ هست برای تعویضش چیزی نیست اگر شما آدرسی دارید لطفا اگر امکان داره بزارید

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران
با درود
همکار بزرگوارم ، در وحله اول اینکه فکر تعمیر را نکنید و کیبرد را تعویض کنید یک آمار بگیرید کجا موجود دارند تهیه کنید

البته یک مسئله ای اینجا هست تا جایی که در جریانم این است که بیشتر همکاران در این مورد کیبرد را با پنل بالایی عوض میکنند که فکر کنم با پنل بالا 300 قیمتش باشد که به نظرم اینکار بصرفه نیست . ولی همکاران میگن اینکار بهتره و پول بیشتری هم میتوان گرفت و هم راحتتر است !

شما فعلا کیبرد را تهیه کنید . روش باز کردن در ویدئو زیر موجود است و سوار کردن کیبرد جدید هم زیاد مشکل نیست با کمی نوآوری میتونید تمیز دربیارید
https://www.youtube.com/watch?v=Vo5GlyQT1Y0
موفق باشید

بالا