آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل در ذخیره فایل های بازیابی شده توسط Wondershare MobileGo

elnino909

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-12-03
960
4,808
ورژن جدیدش این نیست ورژن جدیدش 8.0.0.5 هستش و بنده هم از آخرین ورژن (8.0.0.5) استفاده میکنم

ورژن 8.0.0.5 بهمن ماه سال قبل قرار داده شد اما اون لینکی که گذاشتم مال نیمه فروردین امساله و جدیدتره .نمیدونم چرا شرکت ورژن را اینطوری قرار داد اینبار.

اینم تاریخ ورژن ها

Snap9.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maryam_sh

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
ورژن 8.0.0.5 بهمن ماه سال قبل قرار داده شد اما اون لینکی که گذاشتم مال نیمه فروردین امساله و جدیدتره .نمیدونم چرا شرکت ورژن را اینطوری قرار داد اینبار.

اینم تاریخ ورژن ها

مشاهده فایل‌پیوست 113940

سلام صبحتون بخیر.همکار گرامی از همون نسخه ای که معرفی فرمودین استفاده کردم ولی متاسفانه باز هم واسه ذخیره فایل های بازیابی شده همون خطاهایی میده که در پست شماره 5 عکسش ضمیمه کردم.ازتون راهنمایی میخوام که باید چکار کنم؟با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: elnino909

elnino909

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-12-03
960
4,808
سلام . مشکلتون فقط کرک کردن هست چون من الان باز تست کردم و مشکلی نبود . اول نرم افزار را کامل حذف کنید و پوشه Wondershare در programs file مسیری که نصب کردید حذف کنید اگع حذف نشد سیستم ریست کنید بعد حذف کنید حتما ریست بعد از حذف برنامه باید انجام بدید .
بعد که خواستید ورژن جدید نصب کنید حتما باید اینترنت قطع باشه تاکید کردم حتما . و نرم افزار را نصب کنید و در نهایت که نصب شد و خواستید کرک کنید باید برنامه بسته باشه کنار ساعت ویندوز نگاه کنید اگه ایکون برنامه بود راست کلیک کنید و exit کنید . خوب برید سراغ فایل patch1 و دو فایل اون را کپی کنید جایی که برنامه نصب هست . و فایل path را اجرا کنید

Snap7.jpg

روی اون عکس سر حیوان کلیک کنید یک پنجره باز میشه

Snap8.jpg

yes انتخاب میکنید بعدش گزینه علامت زده شده را انتخاب کنید . در مسیری که برنامه نصب شده این فایل قرار داره C:\Program Files\Wondershare\MobileGo

اگه 64 بیتی باشه Program Files x64

Snap9.jpg

و برنامه کرک میشه . الان اینترنت میتونید وصل کنید . فقط دو نکته که گفتم مهمه اول اینترنت باید حتما قطع باشه ثانیا واسه کرک کردن برنامه باید بسته باشه

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maryam_sh

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
سلام . مشکلتون فقط کرک کردن هست چون من الان باز تست کردم و مشکلی نبود . اول نرم افزار را کامل حذف کنید و پوشه Wondershare در programs file مسیری که نصب کردید حذف کنید اگع حذف نشد سیستم ریست کنید بعد حذف کنید حتما ریست بعد از حذف برنامه باید انجام بدید .
بعد که خواستید ورژن جدید نصب کنید حتما باید اینترنت قطع باشه تاکید کردم حتما . و نرم افزار را نصب کنید و در نهایت که نصب شد و خواستید کرک کنید باید برنامه بسته باشه کنار ساعت ویندوز نگاه کنید اگه ایکون برنامه بود راست کلیک کنید و exit کنید . خوب برید سراغ فایل patch1 و دو فایل اون را کپی کنید جایی که برنامه نصب هست . و فایل path را اجرا کنید

مشاهده فایل‌پیوست 113952

روی اون عکس سر حیوان کلیک کنید یک پنجره باز میشه

مشاهده فایل‌پیوست 113953

yes انتخاب میکنید بعدش گزینه علامت زده شده را انتخاب کنید . در مسیری که برنامه نصب شده این فایل قرار داره C:\Program Files\Wondershare\MobileGo

اگه 64 بیتی باشه Program Files x64

مشاهده فایل‌پیوست 113954

و برنامه کرک میشه . الان اینترنت میتونید وصل کنید . فقط دو نکته که گفتم مهمه اول اینترنت باید حتما قطع باشه ثانیا واسه کرک کردن برنامه باید بسته باشه

همین ورژن که شما فرمودین و طبق گفته های شما انجام دادم ولی متاسفانه بازهم واسه ذخیره پیامک ها و مخاطبین و... بازیابی شده همون ارور هایی که عکسش ضمیمه کردم میاد

آخرین ویرایش:

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
ظاهراً برنامه اکتیو میشه ولی قسمت data recovery فایل ها بازیابی می کنم ذخیره نمیشه و با ارور هایی که عکسش ضمیمه کردم مواجه میشم لطفاً راهنمایی کنید

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
یک سوال گوشی شما root شده یا نه ؟

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431