آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: خرید کولر گازی

کهندانی

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-07-16
341
500
با سلام خدمت اساتید مجرب وتبریک سال جدید:
من میخواهم برای مغازه پروتیینی با مساحت 19 متر مربع با وجود دو یخچال ویترینی 2متری ویک فریزر ایستاده 2متری کولر گازی ترجیحا نوع سامسونگ خریداری کنم البته فقط سرماده .راهنمای بفرمایید چه نوع با چه قدرت واز کجا تهیه کنم ونیز در صورت اطلاع قیمت را هم بدهید .سپاسگزارم

کهندانی

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-07-16
341
500
با سلام مجدد :
دوستان کسی نبود تا به درخواست بالا پاسخی بدهد. دارم از سایت نا امید می شوم .

majid..

کاربر
2013-04-05
237
321
سلام دوست عزیز یک 18000 جواب میده ولی 24000 بگیری خیلی خیلی بهتره از کجا بخری کجا هستی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: forud

"ActiveStar"

کاربر
2015-01-01
16
30
سلام جناب کهندانی
ظاهرا پاسخ دهنده ها دستشون بند هست!!
خدمت شما عرض میکنم که چند مورد رو باید در نظر بگیرید.
اولا میزان مصرف برقتون نباید بی رویه باشه با توجه به اینکه کنتور تجاری هست و احتمالا درب مغازه باز یا نیمه باز هست(اگر بسته باشه جز موقع تردد عالیه_درب شیشه ای کشوئی)
نکته: اگراز 24هزار استفاده کنید در مدت زمان کوتاه تری دما به میزان دلخواهتون میرسه و دستگاه اتومات میکنه و مصرف برقتون کمتر از زمانیه که دارید به مدت زمان بیشتری از 18هزار استفاده میکنید!
ثانیا شما سه عدد یخچال تو مغازتون دارید استفاده میکنید که خودشون به مقدار زیادی گرما تو محیط رها میکنند و فضا هم تقریبا کم بنظر میاد و احتمالا گرفتگی و گرمای هوا در تابستون بالا میره.
نکته: محل صحیحی برای قرارگیری هم یخچال ها و هم اسپلیت در نظر بگیرید_اسپلیت در بالای یخچال ها نباشه ترجیحا)فضاتون کمه.
ثالثا اینکه شما در چه منطقه ای زندگی میکنید؟گرم و خشک؟مرطوب؟ اگر گرم و خشک هستید دستگاه های کم مصرف اینورتر رو بهتون توصیه نمیکنم چون در گرمای تابستون و دمای نزدیک به 45درجه قطع میکنند.انواع نمونه های سامسونگ کم مصرف که موتورهای روتاری دارند هم همین مشکل رو دارند.
اگر در مناطق خنک تر و مرطوب تر هستید اینورتر براتون بهترین پیشنهاد هست.
در کل از 24 دوزمانه(سردوگرم) با رعایت نکات بالا استفاده کنید.
اگر18هزار هم تهیه کردید حتما 2زمانه باشه چون بدردتون میخوره و چیزی رو از دست نمیدید.
راجع به نوعش هم جنبه تبلیغاتی پیدا نکنه ال جی و هایسنس-کلون بد نیستن!
پیروز باشید.

• Like

forud

کاربر vip
vip
کاربر
2013-05-05
419
1,639
سلام جناب کهندانی
ظاهرا پاسخ دهنده ها دستشون بند هست!!
خدمت شما عرض میکنم که چند مورد رو باید در نظر بگیرید.
اولا میزان مصرف برقتون نباید بی رویه باشه با توجه به اینکه کنتور تجاری هست و احتمالا درب مغازه باز یا نیمه باز هست(اگر بسته باشه جز موقع تردد عالیه_درب شیشه ای کشوئی)
نکته: اگراز 24هزار استفاده کنید در مدت زمان کوتاه تری دما به میزان دلخواهتون میرسه و دستگاه اتومات میکنه و مصرف برقتون کمتر از زمانیه که دارید به مدت زمان بیشتری از 18هزار استفاده میکنید!
ثانیا شما سه عدد یخچال تو مغازتون دارید استفاده میکنید که خودشون به مقدار زیادی گرما تو محیط رها میکنند و فضا هم تقریبا کم بنظر میاد و احتمالا گرفتگی و گرمای هوا در تابستون بالا میره.
نکته: محل صحیحی برای قرارگیری هم یخچال ها و هم اسپلیت در نظر بگیرید_اسپلیت در بالای یخچال ها نباشه ترجیحا)فضاتون کمه.
ثالثا اینکه شما در چه منطقه ای زندگی میکنید؟گرم و خشک؟مرطوب؟ اگر گرم و خشک هستید دستگاه های کم مصرف اینورتر رو بهتون توصیه نمیکنم چون در گرمای تابستون و دمای نزدیک به 45درجه قطع میکنند.انواع نمونه های سامسونگ کم مصرف که موتورهای روتاری دارند هم همین مشکل رو دارند.
اگر در مناطق خنک تر و مرطوب تر هستید اینورتر براتون بهترین پیشنهاد هست.
در کل از 24 دوزمانه(سردوگرم) با رعایت نکات بالا استفاده کنید.
اگر18هزار هم تهیه کردید حتما 2زمانه باشه چون بدردتون میخوره و چیزی رو از دست نمیدید.
راجع به نوعش هم جنبه تبلیغاتی پیدا نکنه ال جی و هایسنس-کلون بد نیستن!
پیروز باشید.
سلام دوستان و دوست عزیز
اینکه فرموده‌اید پاسخ دهنده‌ها ؛
این انجمن به صورت همگانی اداره میشود و تا جایی که بنده حقیر اطلاع دارم، تک تک اعضاء این انجمن بدون هیچ توقع و مزدی ؛میتونن پاسخ دهنده باشند
نمونش خود شما، به هر حال از پاسخ جامعتون هم سپاسگزارم و امیدوارم شما هم به پاسخ دهنده ها بپیوندید.
پیروز باشید

یاطا

کاربر
2013-02-09
120
112
سلام اگه توی مناطق خیلی گرم زندگی میکنی بنده اوجنرال 24000 رو بیشنهاد میکنم

• Like

A110

کاربر vip
کاربر
2006-11-11
118
223
با درود
میخواستم به یکی از دوستان دو عدد کولر گازی سفارش بدم از بانه بیاره.یدونه 24.000 و 30.000
نظر خودم روی مارک اجنرال هست .میخواستم اساتید راهنمایی کنن کدوم مدل اجنرال نسبت به قیمت و مصرف برقش عالی هست؟
با سپاس

A110

کاربر vip
کاربر
2006-11-11
118
223
با درود
میخواستم به یکی از دوستان دو عدد کولر گازی سفارش بدم از بانه بیاره.یدونه 24.000 و 30.000
نظر خودم روی مارک اجنرال هست .میخواستم اساتید راهنمایی کنن کدوم مدل اجنرال نسبت به قیمت و مصرف برقش عالی هست؟
با سپاس

بالا