آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نداشتن پسورد لب تاب asus مدل x55vd

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
با توجه به اینکه با پروگرام بایوس نیز مشکل پسورد حل نشده می شه نتیجه گرفت که آی سی سکوریتی یا EC هم باید وجود داشته باشه .عکس واضح از محدوده I/O قرار دهید . آیا شماره آی سی I/O اینه ؟ IT8752TE

آخرین ویرایش:

amirzz

کاربر
2014-08-05
55
213
تهران
دوست عزیز الان پسورد هاردو میخاد بدون هارد اصلا پسورد نمیخاد رو boot میره مشکل پسورد لب تاب فکر کنم حل شده فقط هارد مشکل داره با تشکر از راهنمای های شما دوست خوبم .

آخرین ویرایش:

omidm11

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-01-19
310
508
تهران
یعنی نمیتونه از آی سی EC باشه؟اصلا این مدل لپ تاپ EC داره؟پسورد اگه اشتباه نکنم تو EC ذخیره میشه...

cybernova

مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
ابتدا وارد تنظیمات بایوس شده و کلیه تنظیمات مربوط به پسوردها رو در وضعیت UNLOCK یا Disable قرار دهید .اگه تونستید با خود هارد ویندوز رو لود کنید که در ادامه با استفاده از نرم افزارهای حذف پسورد ،اقدام به برداشتن پسورد کنید ولی اگه نتونستید با استفاده از سی دی بوت هایرن ،بصورت لایو سیستم رو بوت کرده و در ادامه با استفاده از ابزارهای موجود ،پسورد هارد رو حذف کنید .اعلام نتیجه بفرمائید .
موفق باشید .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AMD

amirzz

کاربر
2014-08-05
55
213
تهران
با سلام دوست عزیز وقتی که هاردو نصب میکنم رو bootنمیره اما بدون هارد رو boot میره کلیه تنضیمات security un look کردم بازم نشد .نمیشه هاردو به کامپیوتر وصل کرد پسوردشو برداشت ؟با تشکر .

cybernova

مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
تا جایی که اطلاع دارم می تونید به کامپیوتر وصل کنید .یه تغذیه ساتا می خوره و یک کابل دیتا .ببینید روی کامپیوتر هم وضع به همین منوال هست ؟نرم افزارهای زیادی هستن برای حذف پسورد هارد .اعلام نتیجه بفرمائید .
موفق باشید .

آخرین ویرایش:

amirzz

کاربر
2014-08-05
55
213
تهران
با سلام خدمت دوستان هارد مشکل داشت که ارزش تعمیر وباز کردنش رو نداشت با یه هارد دیگه لب تاب داره کار میکنه با تشکر از همگی بخصوص اقای

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا