آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

شکستن قفلهای نرم افزاری وسخت افزاری

sam_electronic

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-30
500
4,135
میناب
www.irantk.ir

سلام
بله نرم افزارهای زیادی وجود داره بر ای این کار .سعی میکنم نرم افزاری رو که حجم کمتری داره همین جا برات بزارم چون سرعت اینترنت من واقعا زغالیه! شما اگه از ویندوز xp استفاده میکنید بدون هیج نرم افزاری میتو نید پوشه های خودت رو طوری قفل کنید که هیچکس نتونه اونو باز کنه ( این و تو قسمت تر فندهای ویندوز میزارم )

اموزش قفل کردن پوشه ها http://www.irantk.ir/showthread.php?p=48136#post48136

نر م افزار قفل پوشه ها http://www.irantk.ir/showthread.php?p=48135#post48135

آخرین ویرایش:

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
با سلام و تشکر
با این روش جواب داد و مشکل حل شد یعنی اون نرم افزار به کلی پاک شد ولی یه سوال این که آیا نرم افزار مشابه ای میشناسید که مطمین تر باشد و بتوان پوشه یا درایو رو قفل کرد.

خوشحالم که با راهنمایی دوستمون مشکلتون حل شد. من با نرم افزار شما کار نکردم اما ظاهرا از نرم افزارهای آماتور در این زمینه هست.
می تونید از نرم افزارهای قوی تر استفاده کنید که با ری استور که هیچ جتی از داخل dos اجازه باز کردن آن پارتیشن رو به شما نمی دهد!!
موفق باشید

آخرین ویرایش:

sam_electronic

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-30
500
4,135
میناب
www.irantk.ir
دوست عزيز اگه ميشه طريقه شكستن قفلهاي سخت افزاري يواس بي را توضيح بدين ممنون ميشم

د
وست عزیز اگه عجله نکنید به اونجا هم میرسیم

sam_electronic

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-30
500
4,135
میناب
www.irantk.ir
با سلام اگه میشه لطف کنید و طریقه رایت یا کپی دی وی دی های پک جدید king 2010 رو هم بگید ممنون می شم با تشکر

من هنوز این مجموعه رو ندارم ونمیدونم چه قفلی داره در اسرع وقت پاسخ شما رو خواهم داد

باتشکر​

kimia33

کاربر
2008-01-16
9
21
با سلام
دوست عزیز خواهش می کنم زودتر جواب بدید چون این واسم یه معما شده لطفا اگه میشه نوع قفل این پک نرم افزاری رو هم بگید چیه چون خیلی جالبه
ممنون می شم.

sam_electronic

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-30
500
4,135
میناب
www.irantk.ir
با سلام
دوست عزیز خواهش می کنم زودتر جواب بدید چون این واسم یه معما شده لطفا اگه میشه نوع قفل این پک نرم افزاری رو هم بگید چیه چون خیلی جالبه
ممنون می شم.

حتما فعلا که ایام دید و بازدید و مهمونی اینهاست سعی میکنم این پک رو بگیرم و روش کار کنم
با کلون سیدی نتونستی ازش ایمیج بگیری الان اموزشش رو همینجا میزارم

موفق باشید .

sam_electronic

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-30
500
4,135
میناب
www.irantk.ir
آاموزش شكستن قفل سی دی

آموزش شكستن قفل با نرم افزار clone cd 4
مقدمه:
اين نرم افزار هاي قوي براي كپي كردن (سي دي هاي قفل دار و غير قابل كپي)
و همچنين كپي سي دي هاي خش دار در يك سي دي ديگر نيز به كار مي رود.
شركت سازنده اين نرم افزار (sly soft) ديگر حق به وجود آوردن اين نرم افزار را به علت قانون كپي و رايت ندارد ولي اين كار را يك شركت ديگر به صورت مخفيانه انجام مي دهد .
شما مي توانيد اين نرم افزار را از لينك:
http://213.242.80.4/download/setupclonecd.exe
حجم اين نرم افزار 3.18mb البته اين برنامه در تمام سي دي هاي نرم افزاري وجود دارد.

آموزش:
براي كپي كردن(رايت) سي دي هاي خش دار يا داراي قفل :
سي دي را درون سي دي خش دار را درون سي دي رام گذاشته و برنامه clone cd را باز مي كنيم سپس به اولين گزينه يعني (read to image file) مي رويم
در ابتدا درايو خواننده را كه همان سي دي رام است در كادر سفيد سمت چپ صفحه انتخاب مي كنيم سپس بر روي next كليك مي كنيم.سپس نوع سي دي را كه مي خاهيم رايت كنيم در كادر سفيد سمت چپ انتخاب ميكنيم و بعد بر روي next كليك مي كنيم در مرحله بعد بر روي ok كليك مي كنيم و چند دقيقه صبر مي كنيم تا محتويات سي دي ما وارد هارد شود و پس از ظاهر شدن پيغام موفقيت بر روي ok كليك ميكنيم و بعد سي دي رام باز مي شود و صفحه اصلي برنامه ميايد.
در اينجا مرحله اول كپي سي دي تمام شده آست و اطلاعات سي دي خش دار يا قفل دار ما به درون هارد ريخته شده آست ما بايد در مرحله دوم اطلاعات درون هارد را وارد سي دي كنيم يا رايت كنيم براي اين كار بايد ابتدا بر روي بخش دوم برنامه يعني:
(write from imagefile) كليك كنيم در صفحه باز شده بعدي بايد بر روي عبارت (delete after…) علامت تيك بزنيم و بعد بر روي next كليك كنيم و كمي صبر كنيم در صفحه باز شده بعدي در در كادر سفيد رنگ سمت چپ نوع سي دي را كه مي خواهيم رايت كنيم انتخاب مي كنيم و در كادر كشويي بالاي صفحه سرعت رايت را انتخاب ميكنيم و سپس بر روي ok كليك ميكنيم و صبر مي كنيم تا سي دي رايت شود وقتي سي دي رايتر باز شد يك پيغام مي آيد كه معني آن اين آست كه سي دي با موفقيت رايت شده آست و بعد براي تاييد بر روي ok كليك كنيد .به اين ترتيب شما بدونهيچ مشكلي از يك سي دي خش دار و يا داراي قفل كپي كرديد.

موفق باشید

kimia33

کاربر
2008-01-16
9
21
با تشکر فراوان از شما دوست عزیز
برنامه های CloneCD 5.3.1.4, Alcohol 120% v2.0.0.1331, Power CD DVD Recovery 2.1.1, UltraISO Premium Edition 9.3.2.2656, ImTOO ISO Maker 1.0.20.1127, VSO BlindWrite v6.1.0.1, IsoBuster Pro 2.5.0.0 Final رو امتحان کردم ولی نشد حالا شاید من چون حرفه ای نبودم نتونستم فقط جهت اطلاع گفتم
بازم از زحماتت تشکر می کنم

بالا