آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل در مادر برد biostar g31-m7te ver6.4

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام ..مادربرد فوق ...تو لو گو ابتدایی می موند...دو تا خازن بالای چیپ
جنوبی ..باد کرده بود با تعویضش مشکل حل شد وبالا اومد ..ولی دمای چیپ جنوبی بسار بالاست و چیزی نمیشناسه ..لطفا راهنماییم کنید..

[hide] دوست عزیز مشکل باید با جریان کشی توسط منبع تغذیه مشخص شود ولی به احتمال صد در صد چیپ جنوبی سوخته و باید تعویض شود در ضمن ایسی I/O را تست کنید که 5 ولت و 3.3 ولت را داشته باشد و نتیجه را اعلام کنید [/hide]

اسماعیل محبی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2014-03-11
657
6,186
استان زنجان
وارد تنظیمات بایوس میشه ....ولی هیچ دیوایسی رو نمیشناشه ...فلش ...هارد

الان بگم که بعد از اینکه فت هارو خارج کردم وتست کردم دیگه مادر برد سوییچ نمیشه تمام کارها رو درست ودقیق انجام دادم...

باید روی psw نگه دارم تا روشن بشه ..وروی دیباگر --80 میاد ووقتی اتصال رو با psw قطع میکنم خاموش میشه

سلام دوست من

در مورد این مادر برد ها بیشتر بایوس خراب میشود ولی شما بعد از بایوس این کار ها رو انجام بده

خازنهای موجود در بازار قابل اعتماد نیستند اول خازنها رو تعویض نمایید سپس فت ها رو

تست شش حالته بگیرید اگر مشکل پا برجا بود سعی کنید پل را یکبار به صورت حرفه ای و همانطور که گفته شده

ریسولد کنید البته برای اینکار حدالمقدور از هیتر استفاده نکنید استفاده از هیتر مهارت بالایی رو میخواهد تا چیپ

آسیب نبیند اگر باز موفق نشدید باید پل جنوبی ریبال شود البته جای امید هست اگر کد80 در اول بیاید یعنی اولین کد باشد

ایراد از خازن خواهد بود در ضمن پل شمالی رو نیز چک کنید مخصوصا خازنهای دیپ دورو برش رو

دوم سعی کنید هیچگاه پین های استارت را به مدت طولانی جمپ نکنید چون به I/O لتمه وارد میشود

موفق باشید سوالی بود در خدمتیم

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amingpx

Ahmad solo

کاربر
2015-01-04
1
0
سلام من یک مادر برد باوستار دارم مدل g31m,وقتی روشن میشه بعد از چند ثانیه خاموش میشه کریستال کوارتز رو هم عوض کردم. باز هم تغییری نکرد

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,204
تهران
سلام من یک مادر برد باوستار دارم مدل g31m,وقتی روشن میشه بعد از چند ثانیه خاموش میشه کریستال کوارتز رو هم عوض کردم. باز هم تغییری نکرد

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

برای مشکلی که دارید تاپیک بزنید . به هیچ عنوان در تاپیک کاربران دیگه سوال نکنید .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا