آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: اخطار ویروس در زمان نصب نرم افزار در آنتی ویوس نود32 و باز شدن بعضی سایت ها

ادریس خان

کاربر
2014-12-10
168
74
تربت جام
سلام.نود 32 نسخه 5 آپدیت شده
س1.من بتازگی دی وی دی ویندوز خریدم.که دی وی دی نرم افزار جداست.هر زمان بخوام دی وی دی را اجرا و نرم افزار نصب کنم پیغام زیر می دهد اگه تیک گزینه آخر را بزنم اجرا می شود در غیر اینصورت پیغام وجود ویروس می دهد و نمیگذارد دی وی دی اجرا شود؟اخطارش درسته؟
س2.ببخشید شاید جای مناسب برا طرح سوال نباشد ولی چرا آنتی ویروس نود از بازشدن بعضی سایت ها مثل سافت 98 جلوگیری میکند؟و خطای وجود ویروس میدهد؟مگه اینکه تیک گزینه Web access protection را غیرفعال کنیم.

kthxoa3exvrz.jpg

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
دوست عزیز پیشنهاد میکنم . avira نصب کنی . سیستم رو باهاش فول اسکن کنی . بعد از نصب حتما اپدیتش کن .

A_Salimi62

کاربر
2014-11-26
154
378
با سلام.
خطایی که داده شده به خاطر وجود دیکشنری بابیلون و (به احتمال زیاد تولبار آن است) که Nod اخطار می دهد.

دلیل باز نشدن برخی از سایتهای ایرانی در زمان اجرای آنها این است که این سایتها آپدیت آفلاین ناد را به صورت روزانه قرار می دهند برای دانلود.در خود این سایتها راه رهایی از این بلاک شدن آمده است که خیلی راحت است.

mj_blue

کاربر
2013-02-20
331
1,629
اهواز
زیاد خودت را اذیت نکن
Clean را که بزنی مشکل ویروسه توی تولبار رفع میشه
فقط میمونه یک مشکل ( هر بار سیستم بالا میاد یک ارور میده که برای کاربر زیاد خوشایند نیست که...........
[hide]
Run را اجرا کن
msconfig
را توی ران بنویس تا صفحه system config باز بشه
از تب های بالا گزینه startup بیا
از اینجا هر تیکی جلوش Babylone نوشته شده بود را بردار و اوکی کن و سیستم را ریست کن
[/hide]
تبریک
مشکل شما با بابیلون و آنتی ویروس خوبتون مرتفع شد

ادریس خان

کاربر
2014-12-10
168
74
تربت جام
سلام.ممنون از پاسخ دوستان.اویرا حجم فایل های آپدیت آفلاینش زیاده.دوست عزیز آریانا گزینه clean میزنم پیغام میاد سیستم برای کامل شدن عملیات پاک سازی باید ری استارت بشه یس که میزنم بعد از ری استارت باز دوباره همون مشکل و و پیغام ری استارت شدن سیستم.مگه اینکه تیک گزینه Exclude from detection بزنم تا اجرا بشه.آیا بازدن این تیک ویروس وارد سیستم نمیشه؟

mj_blue

کاربر
2013-02-20
331
1,629
اهواز
اول اینکه خیالت راحت ویروس وارد نمیشه
از Msconfig استارتاپ را بردارید
وقتی ویندوز بالا میاد دیگه ارور نمیده و اینکه بابیلون بهم به خوبی جواب میده

بالا