آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: گوشی LG KE-970 وقتی شارژش کم میشه ال سی دی روشن میشه ولی تصویر نمیده.

omidm11

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-01-19
310
508
تهران
سلام
یه گوشی LG KE-970 دارم که وقتی شارژش کم میشه ال سی دی نور داره ولی تصویر نمیده حتی زنگ میخوره و میشه باهاش صحبت کرد ولی تصویر موجود نیست.وقتی شارژ پر میشه بدون مشکل کار میکنه و تصویر هم داره.
مشکل از چی میتونه باشه؟؟؟؟؟؟
ممنون

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام
یه گوشی LG KE-970 دارم که وقتی شارژش کم میشه ال سی دی نور داره ولی تصویر نمیده حتی زنگ میخوره و میشه باهاش صحبت کرد ولی تصویر موجود نیست.وقتی شارژ پر میشه بدون مشکل کار میکنه و تصویر هم داره.
مشکل از چی میتونه باشه؟؟؟؟؟؟
ممنون

[hide] دوست عزیز به احتمال زیاد سلفهای مدار پشت ال سی دی مشکل دارد که باید ال سی دی کامل تعویض شود در ضمن نتیجه را اعلام کنید [/hide]

omidm11

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-01-19
310
508
تهران
سلام مجدد
ببخشید بخاطر وقفه ای که افتاد
واما گوشی...
ال سی دی تعویض شد جواب نداد.
فلت هم تعویض شد جواب نداد.
قبل از تعویض با باطری فول تصویر داشت که بعد از تعویض دیگه اونم نداره و فقط یه نور خیلی کمی از ال سی دی میاد و کلا تصویر ندارم.در ضمن گوشی بقیه قسمت های گوشی کاملا سالمه و زنگ میخوره و میشه باهاش تماس گرفت و صحبت کرد!!!!
مشکل از کجاش میتونه باشه؟؟؟؟
ممنون

mmelecom

کاربر
2014-11-07
153
435
اراک
گوشی ال جی درقسمت باطری وشارژرمشکلی اساسی دارن.علت:
بافرض اینکه باطری هارو بصورت فلت کردن و سوکتی بیش ازچهار پین برای باطری ساختن!!!یعنی هنوز درتفکرم!!!مدیرشرکت ال جی بازه...چندوقت پیش گوشیش خاموش شد...باشارژر وچندراه حل تست کرد,مأیوس از ال جی که چراباطری اینجوریاس...بدقت بررسی کردم,درقسمت شارژر,سوکت باطری تداخل یاحالتی ازاتصال ولتاژسلفی ایجادشده بود.ازبس فلت هارا ناجور ساختن,یعنی ب عقل استادومدیرمون نرسید که سوکت باطری احتمال ی چنین اتفاق نادری بیافته.بهرحال سوکت وپایه های روی بردگوشی را تمیزبشور,بالوپ بررسی کن!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: omidm11

omidm11

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-01-19
310
508
تهران
سلام
تمامی سوکتهای روی برد رو با لوپ تست کردم به اضافه کانکتور باطری ولی باز هم مشکل پا برجاست
ایرادی نداشتن برای مرحله بعد چیکار کنم ؟؟؟؟؟
دوستان لطفا کمک کنید.
ممنون از راهنمایتون.

mmelecom

کاربر
2014-11-07
153
435
اراک
ولتاژ های باطری ودرآخر باید نقشه گوشی روپیداکنی,قطعات وسلف وحتی مقاومت و دیودرا دونه دونه چک کن

بالا