آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل نصب نشدن کارت گرافیک palit 9400 gt

sina.azimi

کاربر
2014-04-11
160
173
قا اسماعیل ...اون عکسو دقت کردین که براتون گذاشتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اسماعیل محبی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2014-03-11
657
6,186
استان زنجان
قا اسماعیل ...اون عکسو دقت کردین که براتون گذاشتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آره نگاه کردم ببینید گرافیک شما تصویر میده و فق دو تا مشکل داره یکی اینکه به احتمالی بافر هاتون خراب یا اتصالی داره

منظورم همون رم هاست دوم gpu شما هست که ایراد داره

رم هارو سعی کنید با خمیر فلکس رفع لحیم سردی کنید و با تینر 20000 هزار بشورید و gpu رو هم سعی کنید یکبار شستشو بدهید

و خازنهای دیپ دورو برش رو تعویض نمایید تا قدم به قدم بریم جلو

موفق باشید

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
با توجه به ظاهر شدن خطوط قرمز ،مشکل شما فعلا سخت افزاری هست .ابتدا طبق راهنمائی های استاد عزیزمون آقای محبی نسبت به رفع این موضوع اقدام و در ادامه پیگیر رفع مشکل نرم افزاری باشید .البته به نظر بنده حقیر اگه مشکل سخت افزاری حل بشه ،درایور هم براحتی نصب می شه منتهی با توجه به اینکه گرافیک قبلا تعمیر یا حداقل ریسولد شده و ظواهر امر نشان از کار نه چندان تمیز و حرفه ای دارد ،اگه براتون مقدور هست چیپ رو ریبال کنید .چه در صورت رفع ایراد با ریسولد ،احتمال برگشت مشکل وجود داره .با اینهمه باز سعیتون رو بکنید .
موفق باشید .

آخرین ویرایش:

mohssen

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-02-27
1,492
6,612
forum.paezaan.com
سلام جدای از بحث خطوط رنگی
امروز منم یکی از همین مدل گرافیک داشتم که به هیچ صراطی مستقیم نبود و روی ویندوز سون نصب نمیشد چند تا درایور با حجم زیاد از سایت سازنده دانلود کردم فرقی نکرد نهایتا با هزار مشکل و کلک روی ویندوز اکس پی نصب شد
الانم سی دی خودش رو پیدا کردم یه ورژن قدیمی از درایور داخل سی دی بود که به راحتی نصب شد ولی با ورژن های جدید نصب نمیشد!

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
این سری چون از چیپ های استاندارد 9400gt استفاده نمیکنند . چیپ g98 در اصلا برای یک مدل قدیمی nvidia هست . به خاطر همین با درایور استاندارد 9400gt نصب نمیشن . چون بایوسشون هم دستکاری شده است . این کارت ارجینال شرکت پالیت نیست . بلکه فقط ریمارک شده .
دقیق بخوام بگم این چیپ
[h=1]NVIDIA Quadro NVS 295[/h]هست به دلیل قدیمی بودن و موجود بودن در انبارهای nvidia به شرکت های غیر برند فروخته میشه و چنین کارتهای رو تولید میکنند .
c146.jpg

آخرین ویرایش:

sina.azimi

کاربر
2014-04-11
160
173
این سری چون از چیپ های استاندارد 9400gt استفاده نمیکنند . چیپ g98 در اصلا برای یک مدل قدیمی nvidia هست . به خاطر همین با درایور استاندارد 9400gt نصب نمیشن . چون بایوسشون هم دستکاری شده است . این کارت ارجینال شرکت پالیت نیست . بلکه فقط ریمارک شده .
دقیق بخوام بگم این چیپ
NVIDIA Quadro NVS 295

هست به دلیل قدیمی بودن و موجود بودن در انبارهای nvidia به شرکت های غیر برند فروخته میشه و چنین کارتهای رو تولید میکنند .
مشاهده فایل‌پیوست 112873

ممنونم از اطلا عات دقیق تون ..دقیقا همینه .من 1 چیزی رو باید عرض کنم که بنده الان دارم روی دوتا گرافیک کار میکنم ..1 کیش پلیت همون مدلیه که گفتم ...1 کی دیگه اش که اطلاعات چیپ ان را اشتباهی برای استاد amd ارسال کردم اصلا هیچ مارکی روش نیس ..و فرمایشات جناب amd رو تصدیق میکنه...جناب amd با عرض پوزش nvidia 210795 نوشته وبقیه اطلا عات رو اصلا نمیشه خوند ... باز هم عذر خواهی میکنم

آخرین ویرایش:

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
اون مشخصا چیپ رو مشخصات اصلیشو پاک کردن از رو چیپ . باید ببینید روی gpu-z به چه نامی شناسایی میکنه .

بالا