آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مشکل: روشن نشدن دستگاهdvrکره ای مدلt4hd stream generator

sam21

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-10-06
1,373
12,602
World eye
www.rasa-shop.blogfa.com
سلام

خوشحالم که دستگاه تشخیص داده شد و کلمه DVR به دوربین های مدار بسته بر می گرده

چند مدل از این ژنراتورهای خروجی اچدی تعمیر کردم

اکثرا" مشگل افت ولتاژ در سرخروجی های آیسی رگلاتورهای تامین کننده ولتاژ CPU و FLSH RAM
دارند

و یک مورد هم داشتم که ورودی فیش آدبتور خراب بود و افت آمپر باعث اختلال دستگاه میشد جک آدبتور

و دوست عزیز مشگل شما با ولتاژگیزی دقیق حل میشه

ولتاژگیری کنید در عکس واضح نشان دهید تا کمکتان کنیم

delpiero9

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-02-09
379
292
Tehran
www.AsElectronic92.com
سلام

خوشحالم که دستگاه تشخیص داده شد و کلمه DVR به دوربین های مدار بسته بر می گرده

چند مدل از این ژنراتورهای خروجی اچدی تعمیر کردم

اکثرا" مشگل افت ولتاژ در سرخروجی های آیسی رگلاتورهای تامین کننده ولتاژ CPU و FLSH RAM
دارند

و یک مورد هم داشتم که ورودی فیش آدبتور خراب بود و افت آمپر باعث اختلال دستگاه میشد جک آدبتور

و دوست عزیز مشگل شما با ولتاژگیزی دقیق حل میشه

ولتاژگیری کنید در عکس واضح نشان دهید تا کمکتان کنیم

سلام. دوست عزیز نمیدونم چرا زننده خود تاپیک نمیاد! بهرجال دستگاه ایشون کلا روشن نمیشه.چجوری میتونه ولتاژگیری کنه؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sam21

sam21

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-10-06
1,373
12,602
World eye
www.rasa-shop.blogfa.com
سلام. دوست عزیز نمیدونم چرا زننده خود تاپیک نمیاد! بهرجال دستگاه ایشون کلا روشن نمیشه.چجوری میتونه ولتاژگیری کنه؟

دوست عزیز وقتی آدبتور برای وردی برق میده و در داخل دستگاه تجزیه میشه و ولتاژها تقسیم میشه پس ولتاژ گیری میشه کرد دررضمن روشن نشدن دستکاه دلیل بر نبودن ولتاژ نیست شاید دستگاه فلش خالی کند

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: delpiero9

delpiero9

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-02-09
379
292
Tehran
www.AsElectronic92.com
دوست عزیز وقتی آدبتور برای وردی برق میده و در داخل دستگاه تجزیه میشه و ولتاژها تقسیم میشه پس ولتاژ گیری میشه کرد دررضمن روشن نشدن دستکاه دلیل بر نبودن ولتاژ نیست شاید دستگاه فلش خالی کند

درسته. من مشکل ایشون برام پیش اومده. از نظر تغذیه ایرادی نداره. چون برای اطمینان تمامی قطعات تغذیرو عوض کردم

iranslot

VIP+ افتخاری
کاربر
درسته. من مشکل ایشون برام پیش اومده. از نظر تغذیه ایرادی نداره. چون برای اطمینان تمامی قطعات تغذیرو عوض کردم
عوض کردن قطعات بدون تست ودلیل کاردرستی نیست وقتی میشودعیب یابی کرد تعویض تمام قطعات معنی ندارد .بهتراست کارطبق اصول فنی صورت بگیرد.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sorkhfam

Shokrtalab

کاربر
2021-11-09
2
0
سلام میخوام بدونم این دستگاهها نصب نرم افزار مگرنمیخواد یکی منم کارمیکرد پسفوردشو فراموش کردم وقتی هاردشو فرمت کردم دیگه روشن نمیشه فقط چراغ پاورش روشن میشه به رنگ قرمزوهیچ عکسلعملی نشون نمیده باید چکار کرد

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,221
2,993
این موضوع برای 6 سال پیش است .عکس از برد بزارید

بالا