آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مشکل: روشن نشدن دستگاهdvrکره ای مدلt4hd stream generator

samad-ch

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2015-01-15
629
2,286
سلام به همکاران گرامی

عیدتون مبارک

از این دستگاه تو فروشگاه لوازم خانگی استفاده کردن
تصاویر با کیفیت بالا رو همزمان به 5عدد ledفروشگاه وصل کردن

دقیقا نمیدونمdvr سهت یا نه-توش یه هارد هست+یه دی وی دی رام

5عدد خروجی همزمان داره که تصاویر رو با کیفیتhdپخش میکنه

ایرادش اینه که وقتی به برق وصل میکنیم تمام چراغ های جلو همزمان به رنگ آبی روشن میشن
بعد همگی با هم خاموش میشن
بعد همگی خاموش میشن
بعد چراغ قرمزpowerروشن میشه
بعد وقتی بش فرمان پاور میدم بیزر داخلی دستگاه3تا بیپ میزنه و دستگاه روشن نمیشه
تمامی کلید های پنل دستگاه لمسی هستن
لطفا در صورت امکان کمک بفرمایید
t4hd 1.jpgt4hd 2.jpg

samad-ch

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2015-01-15
629
2,286
سلام
بدون هارد و دی وی دی رام هم مشکل پاپرجا هستش

هیچ قطعه ای گرم یا داغ نمیکنه
ممنون

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,741
طبق فرمایش مدیر محترم هادر را ازدستگاه جدا کنید و لت ورودی دستگاه را تست بزن ببین مشکلی ندارد معولا 12 ولت است در صورت امکان با یک تغذیه ددیگر تست بزن

delpiero9

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-02-09
379
292
Tehran
www.AsElectronic92.com
با سلام. این دستگاه برای شرکت lg هستش. درسته؟ من چندین دستگاه از این مدلو تعمیر کردم. این مشکل یکی از مشکلای اساسی این دستگاه هستش. شما اگه به پایه های کریستال کنار آی سی ایپرام یه شی فلزی وصل کنین دستگاه میخواد روشن شه ولی نمیشه. احتمال خیلی زیاد cpu ایراد داره. مشکل تغذیه نداره

iranslot

VIP+ افتخاری
کاربر
با سلام. این دستگاه برای شرکت lg هستش. درسته؟ من چندین دستگاه از این مدلو تعمیر کردم. این مشکل یکی از مشکلای اساسی این دستگاه هستش. شما اگه به پایه های کریستال کنار آی سی ایپرام یه شی فلزی وصل کنین دستگاه میخواد روشن شه ولی نمیشه. احتمال خیلی زیاد cpu ایراد داره. مشکل تغذیه نداره
همکار محترم کریستال یه نوسان ساز وراه انداز میباشد اتصال کوتاه این قطعه هیچ معنی ومنطقی درعلم الکترونیک ندارد .بهتر است حتما ولتاژ ها وسیگنالها تست شود.ایا کریستالی که شما میگویید سیکنال مربوطه را دارد ایا میدانید با اتصال کوتاه این قطعه ترانزیستوری که دربایوس مع*** برای اجرای فرمان قرار دارد میسوزد.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ahpa63

delpiero9

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-02-09
379
292
Tehran
www.AsElectronic92.com
همکار محترم کریستال یه نوسان ساز وراه انداز میباشد اتصال کوتاه این قطعه هیچ معنی ومنطقی درعلم الکترونیک ندارد .بهتر است حتما ولتاژ ها وسیگنالها تست شود.ایا کریستالی که شما میگویید سیکنال مربوطه را دارد ایا میدانید با اتصال کوتاه این قطعه ترانزیستوری که دربایوس مع*** برای اجرای فرمان قرار دارد میسوزد.

بله مهندس. ولی دستگاه ایشون کلا روشن نمیشه. برای همین نمیشه سیگنال و ولتاژها چک بشه.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ahpa63

عا بد زاده

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-10-09
473
2,432
ممکنه از ایسی فلش باشد که باید پروگرام شود

• Like