آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: عدم دریافت و ارسال صدا و روشن ماندن ممتد تصویر درب بازکن سیماران مدل HS-71/M

contra

کاربر
2015-03-21
3
1
با سلام خدمت همکاران یه ایفون سیماران مدل HS-71/M دارم که رعد و برق زد تغذیش سالم موند ولی برد زنگ دستگاه ، دیود های ورودی از پنل ترکیدند عوضشون کردم الان تصویر دارم زنگ هم میخوره ساعت و حافظه همه سالمند ولی صدا نمیاد و وقتی گوشی رو میزارم تصویر قطع نمیشه برد قطع کن پشت گوشی رو هم چک کردم سالم بود حتی زدم به یه دستگاه دیگه رله قطع و وصل می کرد اما رو مدار خودم کار نمی کنه در ضمن ای سی امپلیفایر lm386و انورتر رو هم عوض کردم محض اطمینان ولی باز هم تاثیری نداشت قطعات رو همه تک تک چک کردم ایرادی نیست اما مشکل حل نشد.چی میتونه باشه؟ مرسی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: NICHICON

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
به نام خدا
ترانزیستور چک شوند
متاسفانه رعد برق عیب های خیلی بدی میندازه

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,272
ایران
باسلام

دیودها را چک کن جهتشان را درست نصب کرده باشی

از زیر و روی مدار چاپی آن عکسهای با کیفیت و با قطعات خوانا قرار بده و روی عکس کارهایی که کردی علامتگذاری کن تا راحت تر راهنمایی شوی

contra

کاربر
2015-03-21
3
1
به نام خدا
ترانزیستور چک شوند
متاسفانه رعد برق عیب های خیلی بدی میندازه
اگه منظور شما ترانزیستور های SMD روی برد صوت است باید بگم فقط یکیشون مشکل اتصصال کوتاه داشت بقیه سالم بودند

contra

کاربر
2015-03-21
3
1
باسلام

دیودها را چک کن جهتشان را درست نصب کرده باشی

از زیر و روی مدار چاپی آن عکسهای با کیفیت و با قطعات خوانا قرار بده و روی عکس کارهایی که کردی علامتگذاری کن تا راحت تر راهنمایی شوی
جهت دیود ها درست هست چون بطور دقیق زیر لوپ مسیریابی کردم و رو جهتشون نصب کردم ولی عکس رو واستون میزارم
ممکنه برد تصویر و حافظه عیب پیدا کرده باشند با وجود اینکه اینا درست کار میکنند؟؟

بالا