آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل یوزر نیم و پسورد تبلت چینی prestigio مدل per5474 و پیر گاردین pc704

arstan

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-08-07
980
2,681
سلام
دو عدد تبلت چینی prestigio مدل per5474 و پیر گاردین pc704 که رمز پترنی آن را اشتباه زده و الان تو قسمت یوزرنیم و پسورد گوگل است . هر کاری کردم نتونستم با دکمه پاور و مثبت به قسمت ریکاوری برم . اگه راه حلی است راهنمایی کنید البته یه نرم افزار دارم که مخصوص تبلت های چینی است که قفل رو باز میکرد . ولی اول باید تبلت را شناسایی بکنه و تو قسمت کنترل پنل و دیوایس منیجر ویندوز شناسایی بشه . که هردو تبلت شناسایی نمیشه . یعنی وقتی با کابل usb وصل میکنی ویندوز هیچی نشون نمیده فقط تبلت شارژ میشه . منتظر نظرات شما هستم . عکس صفحه تبلت را هم میزارم هردو تبلت همین حالت را دارند . با تشکر

تصویر0240.jpg

arstan

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-08-07
980
2,681
سلام
آره منبع تغذیه دارم . آمپر و ولتاژ را هم بنویسید . منتظرم .باتشکر

forud

کاربر vip
vip
کاربر
2013-05-05
419
1,638
شما باطری رو از تبلت جدا کنید و سپس منبع رو با ولتاژ 5v به تبلت وصل کنید.
همانطور که میدونید جریان پاور یک تبلت حدود 0.70 آمپر هست و واضح است که به محض استارت یک جریان در همین حدود و متغیر شروع میشود پس با اطلاع از جریان پاور برای استارت صحیح یک تبلت آشنا هستید و سپس با فاصله خیلی کم پس از گرفتن پاور، دوتا کلید ولوم را بگیرید.
چندین بار امتحان کنید روی دوتا کلید ولوم و پاور، و همیشه جریان استارت رو زیر نظر داشته باشید که قبل از رسیدن آن به 0.70 و پس از پاور و در حالی که پاور را رها نکرده اید کلید های ولوم پایین و بالا رو با هم نگه دارید تا به حالت منو هارد ریست برود.
توجه کنید که اگه نشد کلید پاور و بالا ولوم و باز اگه نشد کلید پاور و ولوم پایین.
پیروز باشید

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
همانطور که میدونید جریان پاور یک تبلت حدود 0.70 آمپر هست و واضح است که به محض استارت یک جریان در همین حدود و متغیر شروع میشود پس با اطلاع از جریان پاور برای استارت صحیح یک تبلت آشنا هستید و سپس با فاصله خیلی کم پس از گرفتن پاور، دوتا کلید ولوم را بگیرید.
چندین بار امتحان کنید روی دوتا کلید ولوم و پاور، و همیشه جریان استارت رو زیر نظر داشته باشید که قبل از رسیدن آن به 0.70 و پس از پاور و در حالی که پاور را رها نکرده اید کلید های ولوم پایین و بالا رو با هم نگه دارید تا به حالت منو هارد ریست برود.
توجه کنید که اگه نشد کلید پاور و بالا ولوم و باز اگه نشد کلید پاور و ولوم پایین.

پیروز باشید
به نام خدا
دوست عزیز چه فرقی داره با منبع تغذیه؟
باتری هم که این ولتاژ رو میده

forud

کاربر vip
vip
کاربر
2013-05-05
419
1,638
دوست عزیز
با مشاهده جریان استارت؛ لحظه عکس العمل روی دکمه پاور و ولوم ها را میتونیم تغییر بدیم.

arstan

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-08-07
980
2,681
پیروز باشید

سلام
با منبع تغذیه نتونستم روشنش کنم . ولتاژ روی 5 ولت بود و جریان هم روی 1.00 آمپر . ولی وقتی دکمه پاور رو میزنی یک لحظه جریان به 0.25 میره و دوباره صفر میشه . ولی تبلت روشن نمیشه . با باطری روشن میشه و مشکلی نداره . با تشکر

forud

کاربر vip
vip
کاربر
2013-05-05
419
1,638
دوست عزیز
باطری باید از تبلت جدا باشه
بسم‌الله

بالا