آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: هیتر کویک 700 (quick) قسمت هویه آن یکسره کاره میکند

kazem

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-10-03
221
787
هرمزگان
یه هیتر کویک 700 دارم که قسمت هویه ان یکسره کاره میکند تا حالا چند تا هویه سوخته بازش کردم دیدم یه مقاومت با شماره لوکیشن R10 زیرLED سوخته حال اگه عزیزان در مورد عیب و شماره این مقاومت اطلاعاتی دارند لطف کنن عکس برد را نیز ضمیمه کردم
با تشکر

پیوست‌ها

• 76.3 کیلوبایت بازدیدها: 607

mohammadtak

کاربر
2013-12-26
383
1,146
کرج
پاسخ : هیتر کویک 700 (quick)

کاظم آقای گل یک عکس از پشت برد نیز بگذارید تا راحت تر راهنمایی کنند دوستان

forud

کاربر vip
vip
کاربر
2013-05-05
419
1,636

یه هیتر کویک 700 دارم که قسمت هویه ان یکسره کاره میکند تا حالا چند تا هویه سوخته بازش کردم دیدم یه مقاومت با شماره لوکیشن R10 زیرLED سوخته حال اگه عزیزان در مورد عیب و شماره این مقاومت اطلاعاتی دارند لطف کنن عکس برد را نیز ضمیمه کردم
با تشکر
سلام دوست عزیز
برد هیتر به دلیل مصرف زیادی که دارن، در جایی جای برد دچار سیاه شدگی میشن ولی قطعه ها سالم هستن.
اینکه شما فرمودید که دمای هویه آن به صورت مداوم کار میکنه، به خاطر اینه که سنسور دماسنج هویه از کار افتاده.
معمولا داخل هویه،پنج عدد سیم هست که دوتاشون برای المنت هویه و دوتاشون برای سنسور دماسنج و یکی هم به بدنه اتصال دارد.
بررسی نمایید اون دوتا سیم مربوط به سنسور از داخل برد که قطعی نداشته باشه و اگه نبود بعدش میریم سراغ چک کردن قطعات مربوط به سنسور روی برد.
پیروز باشید.

kazem

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-10-03
221
787
هرمزگان

سلام با تشکر از دوست عزیز به خاطر توضیحات ولی من گفتم مقدار اهم مقاومت R10 رو لطف کنند چون یه سر این مقامت به ولوم رفته در حال حاضر ولوم عمل نمی کندو ولتاژ رو تغییر نمی دهد

پیوست‌ها

msmp2

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-28
357
807

ترایاک یا تریستور مربوطه رو از نظر سلامت چک کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: forud

forud

کاربر vip
vip
کاربر
2013-05-05
419
1,636

سلام دوست عزیز
مقدار مقاومت مذکور با اهممتر چک کنید هر چقدر نشون داد یعنی سالم است.
یکی دیگر از بیشترین خرابی های هویه ؛همون ولوم است، در صورت امکان تعویض نمایید.
پیروز باشید

djyasser

کاربر
2011-09-16
46
153
tehran

یا سلام خدمت اساتید
من به تازگی یک عدد هیتر کوییک700 خریدم و یک سوالی از خدمت شما داشتم اونم این هست که هیتر بادگرم رو روی هر دمائی که تنظیم میکنم ال ای دی اون دائم چشمک میزنه و هیچوقت ثابت نمیشه تا بشه فهمید به اون دمای مورد نظر رسیده یا نه در صورتی که من تو چندتا مارک دیگه از هیترها که دیدم وقتی دمای هیتر یه دمای تنظیمی برسه ال ای دی اون ثابت میشه.از فروشنده هم که پرسیدم میگه همه کوییک 700 ها اینجوری هستند.خواستم ببینم راست میگه یا اینکه این خرابه.باتشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: forud

forud

کاربر vip
vip
کاربر
2013-05-05
419
1,636

سلام دوست عزیز
هیتر کوییک 700 برای ایجاد توازن دمایی و با توجه به وجود سنسور دما در آن لازم است به صورت پیوسته و مداوم ال ای دی اون روشن خاموش بشه و هر بار که ال ای دی روشن میشه یعنی در حال افزایش دمای از دست رفته است
با تشکر

danyal21

کاربر vip
کاربر
2015-12-25
27
17

سلام دوستان من یه کویک 700 دارم هویه این دستگاه بیش اندازه داغ میشه خود هویه قرمز میشه .و با چندتا سیم هویه عوض کردم همبن جوریه ممنون میشم اگه دوستان کمک کنن؟

derikvand

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-20
128
876

سلام مهندس اگه از هویه اصلی استفاده نکردی باید جای سیمهای سنسور را باهم عوض کنی داخل دسته هویه چهار تا سیم داره دوتا مربوط به المنت میباشد که با انها کاری نداری وباید دو سیم دیگر که مربوط به سنسور میباشد باهم عوض کنی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Kress
بالا