آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: روشن ماندن ماشین پس از بستن سوییچ

sajjad990

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2020-06-01
233
388
26
نیشابور
اساتید ماشین roa با ecu زیمنس ایراد روشننشدن داشت که بعد از بررسی متوجه سوختن دیود محافظ شدم که با تعویض مشکل برطرف شد و بدون مشکل کار کرد
بعد از اینکه تست کردم باز کردم تا دربش رو ببندم
بعد از بستن تحویل دادم تا مشتری ببره و ببنده
بعد از بستن مشکل مذکور مشاهده شد
بعد از اینکهع سوییچ را میبندی ماشین بازم زوشن میمونه
روی میز کار هم برق بکاپ را وصل کردم و تحریک سوییچ را که وصل میکنم و دوباره قطع میکنم ecu روشن میمونه
قطعه ای نیست که بخوام چک کنم مسیر acc را چک کردم میرسه به cpu
اگه دوستان تجربه ای دارند ممنون میشم اراعه بدند
با تشکر
موفق باشید
سلام مهندس جان سیم های سنسور اکسیژن اتصال کرده

arash136611

کاربر vip
کاربر
2012-02-17
48
32
عرض ادب بنده هم همین مشکل 2 روزه دارم ! فعلا منفی باطری برداشتم تا باطری نمیره ! فن دور کند منم کار میکنه و پشت آمپر خاموش میشه ولی موتور روشنه از طرفی به چند بار بستن سویچ مشکل برطرف میشه . روی رله دوبل چند تا ضربه زدم فایده نداشت الان هوا سرده باطری خالی شدنی کلی درد سر پیش میاد لطفا از دوستان راهنمایی کنن . ماشن پژو 405 مدل 84 هستش

arash136611

کاربر vip
کاربر
2012-02-17
48
32
سلام پژو 405 دارم با بستن سویچ ماشین روشن می مونه خاموش نمیشه چند بار که سویچ را باز وبسته میکنم خاموش میشه وفن رادیاتور با دور کند روشن میمونه که باعث شده باطری تخلیه بشه رله دوبل را عوض کردم مشکل حل نشد دوستان اگر برخوردی داشته یا عیب را میدانند لطفا راهنمایی بفرمایند ممنون

دقیقا مشکل منم هستش

2012-03-12
18
27
شما بزرگوارن یکیتون اومده تخته سوئیچ رو چک کنه بجز مواردی که روی میز کار... تست میشه
این مورد رو توی 206 داشتم مربوط به رله فن وسطی بود خیلی جالبه و اونایی که میدونن نمیگن چه ربطی داره و الکیه
ولی سروران اولین مورد تخته سوئیچه باید چک بشه

hamidtk0715

کاربر
2023-07-01
2
0
مشهد
سلام ...من ایکس 33,دارم ...و بعد بستن سوییچ دقیقا ماشین تا چند لحظه خیلی ریز و بی جون حالتی که بخاد روشن بمونه ریپ میزنه و بعد خاموش میشه .طوری که وقتی سوییچ رو دوباره داخل کنم و برگردونم ماشین روشن میشه بدون استارت ......چه کنم ...نمیدونم ...لطفا پاسخ بدین .ممنونم

hamidtk0715

کاربر
2023-07-01
2
0
مشهد
ضمنا وقتی چند تا گاز بدم درجا این اتفاق نمیافته ....و در حالتی که ماشین داغه این اتفاق میافته. وقتی ماشین سرده ...یعنی موتورش سرده هیچ مشکلی نداره ....البته دیاگ زدم میگن خونه یک موتور ایراد داره و احتمالا انژکتورش مشکل داره ....وقتی هم داغه. حالت درجا ماشین سه کار میکنه ....تو رو خدا راهنمایی کنید ....ام وی ام ایکس 33

بالا