آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: روشن ماندن ماشین پس از بستن سوییچ

ghoshiry

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-09-01
1,723
7,471
دامغان
اساتید ماشین roa با ecu زیمنس ایراد روشننشدن داشت که بعد از بررسی متوجه سوختن دیود محافظ شدم که با تعویض مشکل برطرف شد و بدون مشکل کار کرد
بعد از اینکه تست کردم باز کردم تا دربش رو ببندم
بعد از بستن تحویل دادم تا مشتری ببره و ببنده
بعد از بستن مشکل مذکور مشاهده شد
بعد از اینکهع سوییچ را میبندی ماشین بازم زوشن میمونه
روی میز کار هم برق بکاپ را وصل کردم و تحریک سوییچ را که وصل میکنم و دوباره قطع میکنم ecu روشن میمونه
قطعه ای نیست که بخوام چک کنم مسیر acc را چک کردم میرسه به cpu
اگه دوستان تجربه ای دارند ممنون میشم اراعه بدند
با تشکر
موفق باشید

ghoshiry

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-09-01
1,723
7,471
دامغان
دوست عزیز گفته شما صحیح نمیباشد
به این دلیل که اگه برق از جایی بگیره پس بدون اینکه برق سوییچ را وصل کنیم ایسیو باید روشن بشه که همچین امری اتفاق نمیافته
تنها گزینه ای که میتونه خراب باشه خود cpu میباشد چون تحریک acc مستقیم به cpu میرسه
با تشکر از توجه شما
موفق باشید

rezasisi

کاربر
2011-05-26
112
430
تهران
درود
مهندس جان کلا از 3 نقطه ورودی برق به ایسیو داریم که معمولا اولی جنبه حفظ اطلاعات دومی جنبه روشن کردن وسومی در زیمنس جهت راه اندازی منفی دوم رله دوبل ونمایش مقدار ولتاژ توسط دیاگ میباشد.گفته شما درست (تا برق دوم نباشه روشن نمیشه)مسعله اینجاست که بعد از روشن شدن چنانچه از جایی نشطی ولتاژ در پایه فوق داشته باشی حتی با قطع کردن ولتاژ با همان مختصر ولتاژ ایسیو فعال میماند بارها دیدهام.بنظر میرسد که این استراتژی ایسیوها جهت بیشترین کارایی در مواقع لزوم میباشد.گذشته از این مسایل نیت کمک بود وتست ان ضرری ندارد.موفق باشی

rezasisi

کاربر
2011-05-26
112
430
تهران
رد: پاسخ : روشن ماندن ماشین پس از بستن سوییچ

درود
مهندس جان کلا از 3 نقطه ورودی برق به ایسیو داریم که معمولا اولی جنبه حفظ اطلاعات دومی جنبه روشن کردن وسومی در زیمنس جهت راه اندازی منفی دوم رله دوبل ونمایش مقدار ولتاژ توسط دیاگ میباشد.گفته شما درست (تا برق دوم نباشه روشن نمیشه)مسعله اینجاست که بعد از روشن شدن چنانچه از جایی نشطی ولتاژ در پایه فوق داشته باشی حتی با قطع کردن ولتاژ با همان مختصر ولتاژ ایسیو فعال میماند بارها دیدهام.بنظر میرسد که این استراتژی ایسیوها جهت بیشترین کارایی در مواقع لزوم میباشد.گذشته از این مسایل نیت کمک بود وتست ان ضرری ندارد.موفق باشی

rezasisi

کاربر
2011-05-26
112
430
تهران
قشیری جان ببر پیش باطری ساز از دینام یه برق دوبل به باطری بکشه خاموش میشه

Sent from my LG-E510
درود
جسارتا عرض میکنم ربطی به دینام ندارد چرا که در روی میز کار هم همانطور که دوستمان فرمودند بعد از قطع کردن ولتاژ سوییچ همچنان ایسیو روشن است.

vahid.amiri

کاربر vip
کاربر
2013-04-08
21
21
سلام.اگر منظور شما از ميز كار همان سيملاتور است.بايد بگم پايه هاي ٢٩ و ٣٠ در اي سي يو اتصال كوتاه شدند!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: رضا24
بالا