آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: درخواست نرم افزار tenorshare android data recovery pro

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همکاران و دوستان گرامی.پیشاپیش عید رو به همه همکاران و دوستان تبریک میگم و انشاالله که سال خوبی داشته باشید.دوستان و همکاران گرامی نیاز به نرم افزار tenorshare android data recovery pro نسخه pro رو دارم با سریال نامبر اگه در اختیار بنده بذارین ممنون میشم.با تشکر

amingpx

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-05-29
551
1,137
خوزستان-
سلام...همچنین..
لینک برنامه از سایت

www.p30world.com...

لینک دانلود

پسورد فایل

www.p30world.com

برنامه رو نصب کنید ولی اجرا نکنید-برای این کار، در مرحله آخر نصب که finish میاد، تیک رو بردارید تا برنامه اجرا نشه-کرک برنامه روی در محل نصب برنامه کپی کنید-(برای این کار ابتدا پوشه کرک برنامه ای که دانلود کردید رو باز کنید و فایل داخل این پوشه رو کپی کنید..سپس روی شورتکات برنامه ای که تازه نصب کردید و روی دسکتاپ است راست کلیک کرده و گزینه open file location رو بزنید-در پنجره ظاهر شده راست کلیک کرده و گزینه paste رو بزنید-یه پیغام میاد که شما باید گزینه اول رو بزنید)
خب برنامه رو از دستکتاپ اجرا کنید-وقتی که درایور برای ریکاوری رو انتخاب کردید و خواستید ریکاوری کنید،ازتون رجیستر میخواد--روی رجیستر کلیک کنید-خط اول ایمیل دلخواه وارد کنید و خط دوم یک رمز دلخواه 9 رقمی--تمام

آخرین ویرایش:

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
سلام...همچنین..
لینک برنامه از سایت

www.p30world.com...

لینک دانلود

پسورد فایل

www.p30world.com

برنامه رو نصب کنید ولی اجرا نکنید-برای این کار، در مرحله آخر نصب که finish میاد، تیک رو بردارید تا برنامه اجرا نشه-کرک برنامه روی در محل نصب برنامه کپی کنید-(برای این کار ابتدا پوشه کرک برنامه ای که دانلود کردید رو باز کنید و فایل داخل این پوشه رو کپی کنید..سپس روی شورتکات برنامه ای که تازه نصب کردید و روی دسکتاپ است راست کلیک کرده و گزینه open file location رو بزنید-در پنجره ظاهر شده راست کلیک کرده و گزینه paste رو بزنید-یه پیغام میاد که شما باید گزینه اول رو بزنید)
خب برنامه رو از دستکتاپ اجرا کنید-وقتی که درایور برای ریکاوری رو انتخاب کردید و خواستید ریکاوری کنید،ازتون رجیستر میخواد--روی رجیستر کلیک کنید-خط اول ایمیل دلخواه وارد کنید و خط دوم یک رمز دلخواه 9 رقمی--تمام

تشکر ولی این فقط واسه بازیابی اطلاعات پاک شده از هارد و فلش مموری خوبه اون چیزی که بنده میخوام واسه بازیابی اطلاعات گوشی های اندرویدی هست
((tenorshare android data recovery pro))
خودم ورژن3 از این نرم افزار که معرفی کردم رو دارم ولی کرک نمیشه

enzomartini

Banned
2014-02-24
556
2,769
آمل
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همکاران و دوستان گرامی.پیشاپیش عید رو به همه همکاران و دوستان تبریک میگم و انشاالله که سال خوبی داشته باشید.دوستان و همکاران گرامی نیاز به نرم افزار tenorshare android data recovery pro نسخه pro رو دارم با سریال نامبر اگه در اختیار بنده بذارین ممنون میشم.با تشکر

[hide]لینک دانلود

http://www.downloadsoftware.ir/tenorshare-android-data-recovery.php[/hide]

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,670
176,779
iRanTK.iR
ممنون اگه نسخه pro ورژن 3 با سریال نامبر در اختیار بنده بذارین ممنون میشم

سلام

این کرک آخرین نسخه هست ، و روی نسخه های جدیدتر هم کار میکنه ..........

اگر دنبال کرک نسخه 3 هستید لینک دانلود نسخه 3 را قرار دهید تا کرک را برایتان آپلود کنم .

پیوست‌ها

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maryam_sh

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
سلام

این کرک آخرین نسخه هست ، و روی نسخه های جدیدتر هم کار میکنه ..........

اگر دنبال کرک نسخه 3 هستید لینک دانلود نسخه 3 را قرار دهید تا کرک را برایتان آپلود کنم .

ممنون میشم اگه خود برنامه هم واسم بذارین.برنامه رو با کرک واستون گذاشتم هر کاری میکنم کرک نمیشه اگه به نتیجه ای رسیدین اطلاع بدین
http://s6.picofile.com/file/8177800...Data_Recovery_Pro_3_0_0_0_Build_1887.rar.html

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,670
176,779
iRanTK.iR
ممنون میشم اگه خود برنامه هم واسم بذارین.برنامه رو با کرک واستون گذاشتم هر کاری میکنم کرک نمیشه اگه به نتیجه ای رسیدین اطلاع بدین
http://s6.picofile.com/file/8177800...Data_Recovery_Pro_3_0_0_0_Build_1887.rar.html

سلام

این هم Patch برای این نسخه ، اما نمی دونم دلیل شما برای استفاده از این نسخه چیه وقتی نسخه جدیدتر هست ؟

پیوست‌ها

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maryam_sh
بالا