آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: درخواست برای رفع مشکل دستگاه مودم TP-LINK مدلTD-W8901N

MAh1986

کاربر
2013-06-30
11
21
سلام دوستان عزیز -من یه دستگاه مودم TP-LINK مدلTD-W8901N دارم که الان دوسه روزهست به یه مشکل عجیب خوره چندجابردمش نتونستن درستش کنن گفتن بایدبفرستی نمایندگی تهران،تماس گرفتم گفتن تابعد15فروردین تحویل میگیریم که برام این زمان مقدورنیست.شرح مشکل:وقتی مودم روروشن میکنم تمام چراغ هاروشن میشه وپس ازخاموش شدن درعرض1ثانیه فقط چراغ های POWER,ADSL ویه چراغ دیگه که قبل ازWLANهستش ثابت روشن میمونه ودرکل سه چراغ اول روشن میمونه وچراغWLANروشن نمیشه بردم نشون همون جایی که ساپورت نرم افزاری میکنه نشون دادم گفت مودمت ریست اصلانمیشه وIPهم نمیشه وConfigureهم نمیشه .خودمم چندبارتست کردم که ریست کنم نشد.خط تلفنم نویزنداره وبرقم هم استاندارده،الان مودمم بلااستفاده شده یه خواهش دارم ازدوستان واساتیدانجمن کمک کنیدبتونم مودم روراه بندازم .باتشکر

آخرین ویرایش:

mr266

کاربر vip
vip
کاربر
2012-11-02
210
183
www.activerayan.ir
پاسخ : درخواست کمک فوری برای مودمTP-LINK

سلام دوست گرامی
سه مورد هست که به این حالت در میاد
1- ابتدا اداپتور
2- خازن ها
3-IC
که اگر بعد از این موارد پروگرامر کردی و جواب نداد باید بیخیال بشی چون دو مدل دیگه ای سی داره کاملا داغ میشن که باید تعویض بشن
اما بعد از این موارد هیچ گارانتی مورد قبول نیست
موفق باشی

MAh1986

کاربر
2013-06-30
11
21

سلام دوست گرامی
سه مورد هست که به این حالت در میاد
1- ابتدا اداپتور
2- خازن ها
3-IC
که اگر بعد از این موارد پروگرامر کردی و جواب نداد باید بیخیال بشی چون دو مدل دیگه ای سی داره کاملا داغ میشن که باید تعویض بشن
اما بعد از این موارد هیچ گارانتی مورد قبول نیست
موفق باشی
شرمنده دوست عزیزمن بوشهرهستم ونمایندگی تعمیرات این نوع مودم اینجانیست خواستم بفرستمش نمایندگی تهران گفتن بعد15فروردین بفرست.من خودم نمیتونم فلش بزنم نیازبه تجهیزخاصیه/لطفاراهنمایی بفرماییدامکان داره خودم بدون اینکه بفرستمش نمایندگی روش کارکنم

MAh1986

کاربر
2013-06-30
11
21

سلام دوست عزیز
عیب شما سخت افزاره وباید مودمو بدی فلشش کنند:dispirited:
تشکرازشما امیدوارم دوستان دیگه همینجاکمک کنن بنونم باکمک اساتیدانجمن مشکل روحل کنم

mahdy112

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2010-11-07
161
569

سلام دوست گلم
بدون پروگرامر وابزار کار هیچ راه چاره ای نداره...شرمندهتیم
مگر اینکه دوست وهمکاری ازبوشهر اینجا باشه وتشریف ببرید اونجا براتون حلش کنه:29000000:

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر

دوست خوبم
ابتدا عنوان رو ویرایش کنید و به جای عبارت کمک فوری ،شرح مختصری از مشکل به همراه مدل و برند مودم رو بنویسید .
عکس با کیفیت از برد آپلود کنید .از سالم بودن آداپتور اطمینان حاصل کنید .خازن های روی برد رو از نظر ضایعه فیزیکی مثل باد کردن بررسی و در صورت نیاز تعویض نمائید .پایه های آی سی ها رو از نظر سولفاته بودن بررسی کرده و با با استفاده از خمیر فلکس مرغوب ،هیت نرم روی آی سی ها بگیرید .می تونید وارد صفحه کانفیگ بشید یا خیر؟اعلام نتیجه کنید تا بریم مرحله بعد .
موفق باشید .

MAh1986

کاربر
2013-06-30
11
21

دوست خوبم
ابتدا عنوان رو ویرایش کنید و به جای عبارت کمک فوری ،شرح مختصری از مشکل به همراه مدل و برند مودم رو بنویسید .
عکس با کیفیت از برد آپلود کنید .از سالم بودن آداپتور اطمینان حاصل کنید .خازن های روی برد رو از نظر ضایعه فیزیکی مثل باد کردن بررسی و در صورت نیاز تعویض نمائید .پایه های آی سی ها رو از نظر سولفاته بودن بررسی کرده و با با استفاده از خمیر فلکس مرغوب ،هیت نرم روی آی سی ها بگیرید .می تونید وارد صفحه کانفیگ بشید یا خیر؟اعلام نتیجه کنید تا بریم مرحله بعد .
موفق باشید .
سلام مدیرعزیز,عنوان پست روعوض کردم,آداپتورهم سالمه چون روی مودم دیگه تست کردم,درموردخازن هامیبرمش بیرون نشون میدم خدمتتون اعلام میکنم,عکس ازبردخدمتتون ارسال میکنم

MAh1986

کاربر
2013-06-30
11
21
اقای مدیربااجازه چون دراین پست امکان ارسال وچیوست عکس ازبردمودم رونداشتم ازطریق پیام خصوصی خدمتتان ارسال نمودم

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
روی برد 3 تا قطعه رو مشخص کردم .خازن که مشکوک به نظر میاد و انگار باد کرده .ابتدا اون خازن تعویض بشه .دو تا آی سی هم با فلکس مرغوب هیت بدید .
WM.jpg
موفق باشید .

بالا