آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: عدم تصویر در لپ تاپ hp dv 7

parandeh0197

کاربر vip
کاربر
2015-02-15
7
4
بنام خالق هستی با سلام و ادب و احترام خدمت تمامی همکاران گرامی لپ تاپ من hp مدل dv 7میباشد چندی قبل وقتی قصد شروع بکار را داشتم لپ تاپ را بدونه باطری به برق وصل نمودم کلید پاور ابی LED بلند گو و وایفا نارنجی ............ چراغ numLOCK و caps LOCK هردو بعد از چند ثانیه چشمک زن می شدن .............به دوستان مراجعه هر کس نظری داشت ..........اما .......من ..... هیچ کدام را اجرا ننمودم ....... به انجمن تخصصی تعمیر کاران مراجعه نمو دم .......................... نوشته شده بود ....... سه حالت ممکن است داشته باشد اول سی پی یو .... دوم حافظه موقت یا رم ......و سوم بایوس ... پرو گرام ای سی بایوس وقتی است که ما تصویر داشته باشیم ......اینجا ما هیچ گونه تصویری نداریم .... ما در اقدام بعدی سی پی یو را در دستگاه دیگری ا زمایش نمودیم مشکلی نداشت ...... از ناحیه سی پی یو هم نفسی راحت کشیدیم ........با همان دستگاه قبلی که ذکر شد رم های دستگاه چک شد هردو رم دو گیگا بایتی سالم بودن ......... به گفته و تجربه دیگر همکاران ما هم همه تمرکز خود را روی حافظه موقت یا رم ها قرار دادیم ........ ماژولهای رم را شستشو دادم و در ماژول پا یینی رم ...... قرار ندادم .... با یکی از رم ها در ماژول بالا سیستم را روشن نمو دم تصویر داشتم ...... بعد از خاموش نمودن یکی از رم ها را در ماژول پایین قرار دادم سیستم را روشن نمو دم تصویر نداشتم مانند حالت اول بعد فهمیدم عیب از ماژول پایینی مادر بورد بوده است.........این تجربه کاری رایگان و بدونه محنت تقدیم همه همکاران //// جدیدا برایم مشکلی تازه بوجود امده که قبلا نظیر انرا ندیده ام خواهان مساعدت از تجربه دیگر هموطنان می باشم ////// لپ تاپ من با مشخصات بالا وقتی استارت میخورد بعد از چند ثانیه LED پاور و بلند گو و وایفا شروع به چشمک زدن میکنند و هیچ عکس العملی دیده نمیشود////////امید وارم کسی مانند من تجربه کاری خود را بی ریا و بی محنت تقدیم دیگران نماید/////در پناه خدا پیروز و سر بلند باشید////////////

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 8803044
بالا