آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آموزشی: مدیریت چک بانکی

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما همکاران و دوستان بزرگوار
همکاران و دوستان عزیز میخوام برگه چک هایی که به شخصی میدهم روی برگه چک بانکی مثلا تاریخ و مبلغ چک و همچنین نام شخص با کامپیوتر بنویسم و برگه چک رو توی پرینتر بذارم تا از این طریق روی برگه چک نوشته بشه.از همکاران و دوستان گرامی کسی هست در این زمینه کمک کنه؟اگه اموزشی واسه اینکار با اکسل یا ... و یا نرم افزاری هست در اختیاربنده بذارین ممنون میشم

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
نرم افزارهای مخصوصی چاپ چک و حتی پرینترهای مخصوص چاپ روی چک در بازار موجود هست.
ولی خودتون هم میتونید دستی یک فایل word درست کنید و اینقدر خانه ها را جا به جا کنید تا دقیقا در محل مورد نظر شما بخوره
سوالتون رو باید در بخش اصلی اعلام می کردید. اینجا مربوط به سیستم عامل هست
موفق باشید

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
ممنون.شرمنده نمیدونستم باید کجا سوالم رو مطرح میکردم.اگه توی محیط اکسل بهم اموزش بدین تا یه نرم افزار ساده بهم معرفی کنید ممنون میشم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
نرم افزارهای چاپ چک اکثرشون پولی هستند من هر یک را معرفی کنم تبلیغات کردم. و حقیقتا خودم هم استفاده نکردم که بدونم کدام کارایی خوبی دارند. یکی هم رایگان دیدم :
http://www.iranbeylan.ir/index.php/downlaod/download-software/97-ahoo-cheque-print

که میتونید تستش کنید.
در مورد اکسل من پیشنهاد می کنم از word استفاده کنید چون اکسل برای چاپ دقیق زیاد مناسب نیست و خیلی باید باهاش کار کنید تا دقیق جای چاپ رو بدست بیارید.
با این حال اول نرم افزار بالا را تست کنید اگر جواب گو نبود و نرم افزار پولی و قیمت مناسبی را تهیه نکردید بگید من براتون یک آموزش ساده قرار بدم.
موفق باشید

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
نرم افزارهای چاپ چک اکثرشون پولی هستند من هر یک را معرفی کنم تبلیغات کردم. و حقیقتا خودم هم استفاده نکردم که بدونم کدام کارایی خوبی دارند. یکی هم رایگان دیدم :
http://www.iranbeylan.ir/index.php/downlaod/download-software/97-ahoo-cheque-print

که میتونید تستش کنید.
در مورد اکسل من پیشنهاد می کنم از word استفاده کنید چون اکسل برای چاپ دقیق زیاد مناسب نیست و خیلی باید باهاش کار کنید تا دقیق جای چاپ رو بدست بیارید.
با این حال اول نرم افزار بالا را تست کنید اگر جواب گو نبود و نرم افزار پولی و قیمت مناسبی را تهیه نکردید بگید من براتون یک آموزش ساده قرار بدم.
موفق باشید

جناب آقای نکویی نرم افزار رو دانلود و تست کردم یه مشکلی که هست اینکه بانک رفاه کارگران نداره.و در خصوص برنامه های پولی یه سری پیدا کردم ولی قیمتش مناسب بنده نیست.جناب آقای نیکویی اگه لطف بفرمایید آموزشی که فرمودین رو در اختیار بنده بذارین ممنون میشم.با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,735
سلام نرم افزار چاپ چک آریا خبره شریف را دنلود کن و استفاده کنید نرم افزار خوبی است ودر صورتی که چک بانک وجود نداشته باشد می توانید از چک اسکن گرفته و به آن اضافه کنید من از همین نرم افزار استفاده مکنم
:redface:

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
سلام نرم افزار چاپ چک آریا خبره شریف را دنلود کن و استفاده کنید نرم افزار خوبی است ودر صورتی که چک بانک وجود نداشته باشد می توانید از چک اسکن گرفته و به آن اضافه کنید من از همین نرم افزار استفاده مکنم
:redface:

سلام اگه امکان داره لینک دانلود رو واسم بذارین ممنون میشم

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام
فکر نمی کنم نرم افزاری که گفتند رایگان باشه در هر صورت اگر خودتون خواستید با word اینکار را راحت انجام بدید کافیه مثل من کارهایی که انجام دادم در این فیلم آموزشی شما هم انجام بدید

پیوست‌ها

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
سلام
فکر نمی کنم نرم افزاری که گفتند رایگان باشه در هر صورت اگر خودتون خواستید با word اینکار را راحت انجام بدید کافیه مثل من کارهایی که انجام دادم در این فیلم آموزشی شما هم انجام بدید

ممنون جناب آقای نکویی آموزش رو دیدم الان یه سوالی که دارم این هستش که واسه پرینتش قسمت تنظیمات پرینتر چه کار کنم؟اندازه برگ چک 8.5*17 هست

بالا