آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: امکان نصب دوربین جلوی با کیفیت تر روی تبلت های چینی

soltan54

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-08-02
826
6,244
شمال ایران
موردی که البته توسط خودم تست شد تبلت سیرا مدل 7200I داشتم دوربینش علی رقم نوشته روی مشخصات دستگاه که 2 مگا پیکسل است ولی در منوی دوربین خبری از مگا پیکسل نیست وVGA است //تبلت مدل 7200IIمحصول بعدی شرکت این نقیصه برطرف و دوربین به 2 مگا پیکسل تغییر کرد با تعویض پک بخش دوربین در منوی تنظیمات بدون هر گونه دستکاری پردازنده دوربین را تشخیص و چند گزینه اضافه کرد و اندازه عکسهای گرفته شده هم بزرگتر و کیفیت بهتری ارایه شد//تا شد تبلت دیمو اوراقی دستم اومد با بررسی کابل ورودی دوربین به مین برد متوجه یکسری تغییرات شدم ولی باز هم دل به دریا زدم و جازدم ناگفته نمونه کاملا تعداد دانه های فلت و محل دوربین یکی بود در کمال ناباوری بعد از روشن کردن و یکبار ریبوت متوجه اضافه شدن منوی جدید در بخش تنظیمات کیفیت دوربین شدم و گزینه ها بیشتر تا 5 مگا پیکسل قابل دسترسی شد//سوال من اینه پردازنده چطور بدون اعمال هر گونه اپدیت و فقط با ریبوت کردن دستگاه رزلوشن دوربین را تشخیص میدهد البته تمام دوربینهای مصرفی فابریک با پردازنده MTK کار میکردند

آخرین ویرایش:

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
فکر میکنم این لایه و این سطح مربوط به سیستم عامل میشه . این آندروئید هست که قابلیت دیتکت کردن دوربین بالاتر رو دارد .

بالا