آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: نصب نشدن گرافیک در لپ تاپ Dell Latitude D630

afagh_elect

کاربر
2014-09-30
37
27
در ضمن این را هم بگم که اول تصویر نداشت و با یه بار هیت توسط دستگاه تصویر اومد ولی این مشکلو داشت یعنی نصب نشدن گرافیک

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
سلام و درود
از دوستانی که آغازگر تاپیک هستند ،با توجه به اینکه مورد تعمیر فقط در دسترس نویسنده هست و بقیه دوستان طبق اطلاعاتی که می گیرن ،نظر خودشون رو اعلام می کنند ،خواهش می کنم در توضیح مشکل ،کوچکترین چیزها رو هم عنوان کنند .چه ناقص بودن توضیحات ،ممکنه باعث مضاعف شدن عیب و یا حداقل طولانی تر شدن پروسه تعمیر بشه .
پس با این حساب چیپ باید تعویض بشه به نظر بنده .در مورد سوالتون راجع به رم های گرافیک ،به نظر بنده رم معیوب از همون ابتدا باعث نشان دادن کاراکترهای رنگی می شه و کار به محیط ویندوز نمی کشه .البته نظر و تجربه دوستان و اساتید رو هم جویا شوید .
موفق باشید .

afagh_elect

کاربر
2014-09-30
37
27
سلام به همه دوستان خوب
دستگاه درست شد البته بدون تعویض چیپ در آخرین لحظه گفتم بزار دوباره چیپ و با تینر بشورم و دوباره تست کردم البته ناگفته نمونه که یه مقدار فلکس زیرش مونده بود خلاصه هرچی که بود با این کار درست شد گفتم خبر بدم. فقط دمای GPU را که با نرم افزار نگاه کردم در حالت عادی بین 45 تا 58 است اما زیر بار مثلا دیدن فیلم با کیفیت HD تا 93 هم میرسه آیا عادی خمیر و پد سیلیکن هم گذاشتم البته فاصله هیتسینک گرافیک با چیپ تقریبا 5mm است که این فاصله را با پد سیلیکن پر کردم حالا اگر نکته ای هست راهنماییم کنید ممنون میشم. ممنون از همه دوستان عزیز

بالا