آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: قطع شدن تلفن رومیزی تیپ تل 7720 پس از یک بار زنگ خوردن

hesam60

کاربر
2010-11-13
1
2
:smilie_help::smilie_help::smilie_help:
پس از یک بار زنگ خوردن ، گوشی خود به خود وصل و بلافاصله قطع میشود.و اگر گوسی باطری داشته باشد و به خط هم وصل باشد خود به خود آیفون گوشی وصل می شود و بلافاصله قطع می شود و ضمنا صفحه نمایش هم قطع میشود . این کار تکرار میشود.
پیشاپیش از راهنمایی تون ممنون

vsaber

کاربر
2015-03-15
2
2
سلام
برای هم همچین مشکلی پیش اومده منتهی برای نوع C.f.L بقیه تلفنها تاد الان ندیدم اینجوری بشن.اگر کسی چیزی در این مورد میدونه راهنمایی کنه ممنون میشم

pa0461

کاربر
2017-11-05
2
2
سلام من هم همین مشکل رو دارم با تیپ تل 622 که هر دو مال یه شرکت هستند البته تلفن تیپ تل 622 نو میباشد که خراب در اومده فکر کنم یه قطعه جا افتاده باشه و نصب نشده چون من همه ترانزیستور ومقاومت ها و خازن ها و دیودهارو چک کردم همه سالم هستند

مجید89

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-14
799
4,105
شمال
:smilie_help::smilie_help::smilie_help:
پس از یک بار زنگ خوردن ، گوشی خود به خود وصل و بلافاصله قطع میشود.و اگر گوسی باطری داشته باشد و به خط هم وصل باشد خود به خود آیفون گوشی وصل می شود و بلافاصله قطع می شود و ضمنا صفحه نمایش هم قطع میشود . این کار تکرار میشود.
پیشاپیش از راهنمایی تون ممنون

با سلام خدمت دوستان گرامی.
در چندین مورد دیدم که با تعویض ترانزیستور a42 و a92 این مشکل برطرف شده. لطفاً امتحان و نتیجه رو اعلام کنین .

ميلادي

کاربر vip
کاربر
2013-05-04
151
314
دوست عزیز این مشکل از خازن ها میباشد . لطفا خازن 2.2 و سپس خازن 1000 میکرو بررسی شود

ميلادي

کاربر vip
کاربر
2013-05-04
151
314
با سلام . ترانزیستور های 2n5401  و ترانزیستور های a92  رو عوض کنید . این مشکل خیلی پیش اومده برام جالبی هم که داره اهم متر سالم قطعات رو نشان میده

دوست عزیز اگه از اهمتر اصلی استفاده کنید درصد خطا به صفر میرسه . اگه مولتی متر جنس اصلی استفاده کنید مثل فلوک هیچ قطعه خرابی رو درست نشون نمیده

2019-12-07
12
20
سنندج
دوست عزیز اگه از اهمتر اصلی استفاده کنید درصد خطا به صفر میرسه . اگه مولتی متر جنس اصلی استفاده کنید مثل فلوک هیچ قطعه خرابی رو درست نشون نمیده

من مولتی متر vc97 دارم خیلی هم عالیه . ولی وقتی تلفن تعمیر کردم همین عیب رو داشت مولتی متر ترانزیستور 5401 رو سالم نشون میداد تعویض کردم عیب رفع شد .دیگه نمیدونم ولی مولتی متر های دیجیتالی که دقیق هستند همه .شاید ترانزیستور ها نشتی دارن 

Newman1

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-04-12
343
883
با دقت روی برد پنل تلفن پایه هایی که به برد اصلی وصل شدند رو پیدا کن بنام vdd و gnd یا vss بین این دو پایه دوعدد ال ای دی قرمز بصورت سری وصل کن که بعنوان دیود زینر 3ولت عمل کنه طوری که مثبت ال ای دی های سری به vdd و منفی به vss وصل شه علت هنگ بالا رفتن لحظه ای ولتاژ پنل بعلت زنگ هست که درنهایت باعث سوختن پنل خواهد شد

بالا