آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: نشناختن تبدیل RS232 به USB در ویندوز 7 (مشکل حل شد)

Zhonos

کاربر
2018-04-30
1
0
پاسخ : نشناختن تبدیل RS232 به USB در ویندوز 7

اول تشکر از دوستانی که وقت گذاشتن . ولی جای تاسف داره برای کسانی که درباره این موضوع میدانستن و حتی تو سایت مطلب زدن ولی هیچ راهنمایی نمیکنن کسایی که مشکل دارن و حتی من دیشب پیام خصوصی زدم حتی جواب هم نداد شخصیت کسانی که اینجور خودشون رو میگیرن کاشکی معلوم میشد در دنیای واقعی شما چه جایگاهی دارید و بقیه چه جایگاهی ادم خنده اش میگیره از کلمه متخصص . فقط باید تاسف خورد . در هر حال دوستانی که این مشکل بنده رو دارن درسایتهای انگلیسی مشکل رو پیدا کردم و با نصب این نرم افزار همه چیز اوکی میشه .

حالا شما انقدر کلاس گذاشتی ما فایلت رو دانلود کردیم نصب کردیم فرقی نکرد که :)) بازم مشکل به جای خود باقی ست

nasimfun

کاربر
2019-04-27
1
0
اصفهان
namagard.com

من خودم اطلاعاتی ندارم و اتفاقا داشتم میخوندم تا یاد بگیرم ولی خب ممکنه کسی مطلبی نوشته باشه ولی الان تایپیک شما رو ندیده باشه که بخواد جواب بده

micromg

کاربر
2018-03-26
84
124

اول تشکر از دوستانی که وقت گذاشتن . ولی جای تاسف داره برای کسانی که درباره این موضوع میدانستن و حتی تو سایت مطلب زدن ولی هیچ راهنمایی نمیکنن کسایی که مشکل دارن و حتی من دیشب پیام خصوصی زدم حتی جواب هم نداد شخصیت کسانی که اینجور خودشون رو میگیرن کاشکی معلوم میشد در دنیای واقعی شما چه جایگاهی دارید و بقیه چه جایگاهی ادم خنده اش میگیره از کلمه متخصص . فقط باید تاسف خورد . در هر حال دوستانی که این مشکل بنده رو دارن درسایتهای انگلیسی مشکل رو پیدا کردم و با نصب این نرم افزار همه چیز اوکی میشه .
سلام دوست گرامی من این مشکل خطای کد10 )usb device not recognised)رو با ویندوز7 32بیتی دارم البته من ماژول مبدل دارم که 4تاپورت داره اگه دوستی هست که درین مورد تجربه ای داره لطفا راهنمایی کنه همه کاری هم انجام شده

بالا