آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: نشناختن تبدیل RS232 به USB در ویندوز 7 (مشکل حل شد)

h.l.a

مدیر تعميرات خودرو
مدیر تالار
2011-03-26
423
1,666
با سلام خدمت دوستان . من یه مشکل دارم اینم اینه که بعد نصب نرم افزار PL2303 جهت تبدیل RS232 به USB ولی کد10 میده و مثلث زرد رنگ که تو تصویر میبیند روی پورت میادچندین ورژن بالا و پایین و اونی که دوستان تو سایت اپ کردن تست کردم فایده نداشت . ویندوز7 64 بیت دوستانی کسی با این مشکل برخورد کرده.

evzf3t4oza8i.png

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

h.l.a

مدیر تعميرات خودرو
مدیر تالار
2011-03-26
423
1,666
پاسخ : نشناختن تبدیل RS232 به USB در ویندوز 7

درایور با خود سی دی که با کابل بود نصب کردم چند ورژن دیگه هم از اینترنت گرفتم فرقی نکرد

h.l.a

مدیر تعميرات خودرو
مدیر تالار
2011-03-26
423
1,666

اول تشکر از دوستانی که وقت گذاشتن . ولی جای تاسف داره برای کسانی که درباره این موضوع میدانستن و حتی تو سایت مطلب زدن ولی هیچ راهنمایی نمیکنن کسایی که مشکل دارن و حتی من دیشب پیام خصوصی زدم حتی جواب هم نداد شخصیت کسانی که اینجور خودشون رو میگیرن کاشکی معلوم میشد در دنیای واقعی شما چه جایگاهی دارید و بقیه چه جایگاهی ادم خنده اش میگیره از کلمه متخصص . فقط باید تاسف خورد . در هر حال دوستانی که این مشکل بنده رو دارن درسایتهای انگلیسی مشکل رو پیدا کردم و با نصب این نرم افزار همه چیز اوکی میشه .

پیوست‌ها

enzomartini

Banned
2014-02-24
556
2,769
آمل

اول تشکر از دوستانی که وقت گذاشتن . ولی جای تاسف داره برای کسانی که درباره این موضوع میدانستن و حتی تو سایت مطلب زدن ولی هیچ راهنمایی نمیکنن کسایی که مشکل دارن و حتی من دیشب پیام خصوصی زدم حتی جواب هم نداد شخصیت کسانی که اینجور خودشون رو میگیرن کاشکی معلوم میشد در دنیای واقعی شما چه جایگاهی دارید و بقیه چه جایگاهی ادم خنده اش میگیره از کلمه متخصص . فقط باید تاسف خورد . در هر حال دوستانی که این مشکل بنده رو دارن درسایتهای انگلیسی مشکل رو پیدا کردم و با نصب این نرم افزار همه چیز اوکی میشه .
ای آقا...

enzomartini

Banned
2014-02-24
556
2,769
آمل
دوست عزیز آیا این نرم افزار بدون نیاز به اینترنت درایور رو نصب میکنه؟ اگه نیاز به اینترنت داره سعی کن با نرم افزارهایی که درایور رو بک آپ میگیرن یه بک آپ با فرمت exe بگیری و نگه داری.. درنهایت اگه خواستی تو انجمن آپ کنی.
موفق باشی

h.l.a

مدیر تعميرات خودرو
مدیر تالار
2011-03-26
423
1,666
دوست عزیز آیا این نرم افزار بدون نیاز به اینترنت درایور رو نصب میکنه؟ اگه نیاز به اینترنت داره سعی کن با نرم افزارهایی که درایور رو بک آپ میگیرن یه بک آپ با فرمت exe بگیری و نگه داری.. درنهایت اگه خواستی تو انجمن آپ کنی.
موفق باشی

در بعضی دستگاههای dvb-s2 متاسفانه وقتی روی بوت میمونن باید بدی حتما فلش شود و... لپ تاپ و ویندوز 7 هم مشکل رو بیشتر کرده بودن جهت استفاده از لودر چون بعضی لودرها فقط تو محیط ویندوز xp جواب میدادن که پورت سریال نداشتن و همچنین ناسازگاری ویندوز 7 هم مزید علت بود. با تبدیل usb به rs232 تقریبا مشکل حل میشد که باز متاسفانه ویندوز 7 ناسازگار بود و پورت رو نمیشناخت . که بالا مشکل رو اول توضیح دادم که بالاخره با این نرم افزار که اپلود کردم این مشکل حل شد و کاری به اینترنت نداره

آخرین ویرایش:

enzomartini

Banned
2014-02-24
556
2,769
آمل
کلا ویندوز خیلی گیج میزنه... منم خیلی با ایکس پی واسه فلش با لودر مشکل داشتم که تو سون مشکلم حل شد.. حالا شما مشکل برعکس من بوده. هه. واقعا عجیبه

بالا