آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکلات (نرم افزاری) کامپیوتر را اینجا مطرح نمائید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hadi_e

کاربر
2010-09-24
5
14
پاسخ : دانلود

وقتی می خوام دانلود کنم موزیلا دانلود نمی کندلطفا کمکم کنید تا چند روز پیش می تونستم دانلودکنم اما الان نمی تونم

با اینترنت اکسپلورر هم این مشکل رو داری یا نه؟؟
اگه با اینترنت اکسپلورر هم نمیتونی چیزی دانلود کنی که مشکل از ویندوزته
اما راه حل: شما ابتدا اون موزیلا رو remove کن وبعد دوباره نصب کن تست کن ببین چی میشه؟
اگه درست نشد سی دی ویندوزت رو بذار و از داخلش دوباره اینترنت اکسپلورر رو نصب کن احتمالا درست میشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: meigoon

hadi_e

کاربر
2010-09-24
5
14
سلام دوستان کامپیوتر من خودبخود مدیا پلیر بالا میاد وشروع به پخش اهنگ میکنه ویندوز هم دوباره نصب کردم اما درست نشد البته انتی ویروس ندارم ایا میتونه مشکل از ویروس باشه لطفا راهنمایی بفرمایید

دوست عزیز ممکنه مشکلت از ویروس باشه شما که ویندوزت رو عوض کرده بودید ابتدا باید آنتی ویروس نصب میکردی( قبل از اینکه حتی my computer رو هم باز کنی) و بعد یه فول اسکن میکردی تا از نظر ویروس پاک باشی
حالا هم مجبوری دوباره همین کار رو بکنی
ابتدا ویندوزت رو عوض کن بعد فول اسکن با یک آنتی ویروس آپدیت شده ها( سعی کن 100 درصد آپدیت باشه)
تست کن جوابش رو اعلام کن

soheil.r

کاربر
2011-06-06
4
4
سلام چندوقته سیستم همش error explorer.exeمیده بعد سیستم هنگ میکنه میشه راهنماییم کنید

• Like

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
ممکنه سیستمتون ویروس داشته باشه. البته اصلا نگفتید ویندوزتون ایکس پی هست یا ویستا یا سون....

در هر حال اول ویروس کش نصب کنید کاملا آپدیت کنید. ویروس کشی کنید. سپس سی دی ویندوز رو بگذارید تو دستگاه در run بنویسید sfc /scannow صبر کنید تا عملیات تمام بشه و سیستم ری استارت بشه. ممکنه بسته به سرعت سیستمتون نیم ساعتی طول بکشه.

حالا اگر درست شد که هیچ. اگر نشد دیگه باید ویندوز رو عوض کنید و متاسفانه دیگه درست نمیشه یا کار شما دیگه نیست

soheil.r

کاربر
2011-06-06
4
4
ممکنه سیستمتون ویروس داشته باشه. البته اصلا نگفتید ویندوزتون ایکس پی هست یا ویستا یا سون....

در هر حال اول ویروس کش نصب کنید کاملا آپدیت کنید. ویروس کشی کنید. سپس سی دی ویندوز رو بگذارید تو دستگاه در run بنویسید sfc /scannow صبر کنید تا عملیات تمام بشه و سیستم ری استارت بشه. ممکنه بسته به سرعت سیستمتون نیم ساعتی طول بکشه.

حالا اگر درست شد که هیچ. اگر نشد دیگه باید ویندوز رو عوض کنید و متاسفانه دیگه درست نمیشه یا کار شما دیگه نیست
عزیز من ویندوزم7ورو سیستم nod32نصبه آپدیت روز هم هستش ولی بازم نمیدونم چرا اینجور شد

• Like

sardarshams

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-06-20
1,077
25,016
44
Azarbayjan-Miandoab
سلاملطفا راهنماییم کنید3 ماه پیش یکبار موقعی که سی دی مادر برد داخل سی دی رام بود موقع آمدن ستاپ نمی دونم کدامیک از گزینه ها را دستکاری کردم که الان موقع بالا آمدن ستاپ یک صفحه دیگه به ستاپ اضافه شده که نوشته های زیر در آن صفحه می آید بیشتر تنظیمات را لود دفالت کرده ام ولی درست نشده با آمدن این صفحه هیچ نقصی هم در عملکرد کامپیوتر مشاهده نمی شود ولی اگر راهنماییم کنید می خوام دیگه این صفحه نیایدGiGA Raid Bios v1.71 F/W ver 02093030Copy right 2002-2004 ite,inc,All rights ReservedPlease wait for IDE scan..Drive 0:Not DetectedDrive 1:Not DetectedDrive 2:Not DetectedDrive 3:Not DetectedPress to enter setup Utility orPress or to continue bootingPlease wait for RAID configuration

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
سلام دوست عزیز این گزینه مربوط به RAID هست که در این حالت چندتا هارد همزمان وصل میشوند و برای اطمینان اطلاعات همزمان روی همه هاردها ذخیره میشه تا در صورت آسیب دیدن یکی از آنها دیگری اطلاعات را نگهداری کند. شما در ستاپ دنبال گزینه RAID بگردید و ان رو خاموش کنید.

kaymaker

کاربر
2010-12-13
2
2
سلام- من نرو 9.0 را از روی سی دی ان نصب کردم در اوایل nero vision ان خوب کار می کرد ولی بعد از گذشت مدتی وقتی burn ان را میزنم خطای patent activation میدهد ساعت را هم تعغیر دادم فرقی نکرد ایا راهی برای این مشکل به غیر از تعویض ویندوز وجود دارد در ضمن اگر نرم افزاری تقریبن هم ردیف نرو باشد برای دانلود قرار دهید - با تشکر

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
سلام
دوست عزیز شما نروتون دی اکتیو شده. یعنی دیگه active نیست. شما قبلا اگر اون رو اکتیو کردید احتملا وارد اینترنت که شدید از کار افتاده چون نرو 9 به بعد بعضی موارد با ورود به اینترنت اگر اجرا بشن نرم افزار لایسنس تقلبی رو تشخیص میده از کار می افته.

حالا شما با کیچن یکبار دیگه اون رو فعال کنید اگر نشد یکبار پاکش کنید دوباره نصب کنید و اکتیو کنید درسته میشه. من کیجن 10 رو متاسفانه دارم و 9 رو باید از اینترنت دانلود کنید اگر ندارید

می تونید نرو 10 رو هم از اینترنت دانلود کنید نصب کنید که جدید تر هست و من قبلا لینک دانلود مستقیمش رو در همین انجمن گذاشته بودم.
این نسخه از نرو هم : Nero_10.0.13100_Micro خیلی کم حجمه و نرو ویژن و نرو برنینگ رام رو داره و بقیه چیزهای اضافی رو حذف کرده. این هم تو انجمن گذاشته بودم. خواستید بگید دوباره براتون پیدا میکنم آپلود میکنم دانلود کنید

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,679
176,826
iRanTK.iR
سلاملطفا راهنماییم کنید3 ماه پیش یکبار موقعی که سی دی مادر برد داخل سی دی رام بود موقع آمدن ستاپ نمی دونم کدامیک از گزینه ها را دستکاری کردم که الان موقع بالا آمدن ستاپ یک صفحه دیگه به ستاپ اضافه شده که نوشته های زیر در آن صفحه می آید بیشتر تنظیمات را لود دفالت کرده ام ولی درست نشده با آمدن این صفحه هیچ نقصی هم در عملکرد کامپیوتر مشاهده نمی شود ولی اگر راهنماییم کنید می خوام دیگه این صفحه نیایدGiGA Raid Bios v1.71 F/W ver 02093030Copy right 2002-2004 ite,inc,All rights ReservedPlease wait for IDE scan..Drive 0:Not DetectedDrive 1:Not DetectedDrive 2:Not DetectedDrive 3:Not DetectedPress to enter setup Utility orPress or to continue bootingPlease wait for RAID configuration

سلام

همونطور که آقاي نکويي گفتند شما بايد دنبال گزينه اي به نام Sata Raid يا چيزي شبيه به اين در بايوس باشيد و اون رو Disable کنيد :

Sata Raid.jpg

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا