آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

خوردن اشعه مایکروبه پوست

keyvan a

کاربر
2013-01-23
151
449
کردستان
باسلام خدمت استادگرامی دیشب بابازکردن یک دفعه ای وعجله ای بدون کنسل کردن برنامه مایکرو احساس خوردن اشعه به پوست صورتم شدم احتمالااگرخورده باشه چه اقداماتی باید انجام شودوچه خطراتی دارد باتشکر

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,710
(تبرستان) آمل
باسلام خدمت استادگرامی دیشب بابازکردن یک دفعه ای وعجله ای بدون کنسل کردن برنامه مایکرو احساس خوردن اشعه به پوست صورتم شدم احتمالااگرخورده باشه چه اقداماتی باید انجام شودوچه خطراتی دارد باتشکر

به نام خدا
سلام دوست گرامی
این مطلب را به خاطر داشته باشید[hide] اصولا در زمان استارت باید تا 1متر با دستگاه فاصله را رعایت کنید !
و بعد از خاموش شدن دستگاه هم حدود 1 دقیقه صبر کنید بعد درب دستگاه باز شود!
ولی در مورد دستگاه شما موردی نیست چون تمام دستگاه ها با باز کردن درب اتوماتیک سیستم اشعه قطع میشه و زیاد خطر جدی ندارد ولی باید از یک پزشک سوال کنید !
در مورد برنامه فنی هم اگر بدون استپ کردن هم درب را باز کنید آسیب سخت افزاری به کنتاکت های میکرو سویچ پشت درب وارد میشود که خطر دارد [/hide]
از این پس در کار با مایکروویو ها دقت کنید
تشکر و احترام

keyvan a

کاربر
2013-01-23
151
449
کردستان
باسلام خدمت استادگرامی amolpanaعزیزتشکربابت جوابتون .من حدودبه 10سال بیشتراست که مشغول به کارتعمیرات مایکروهستم وتجارب زیادی دراین زمینه دارم ولی هنوزجسارت جواب گوی دراین بخش رو برای خطراتی که داردبه خودنداده ام ازرهنمایهای بزرگواری چون شما درس می اموزیم بازهم باتشکرفراوان بابت جواب

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,710
(تبرستان) آمل
باسلام خدمت استادگرامی amolpanaعزیزتشکربابت جوابتون .من حدودبه 10سال بیشتراست که مشغول به کارتعمیرات مایکروهستم وتجارب زیادی دراین زمینه دارم ولی هنوزجسارت جواب گوی دراین بخش رو برای خطراتی که داردبه خودنداده ام ازرهنمایهای بزرگواری چون شما درس می اموزیم بازهم باتشکرفراوان بابت جواب

به نام خدا
سلام دوست گرامی
خوشحالم همکاری با تجربه دارم
امیدوارم از تجربیات شما استفاده کنیم
در خدمتم تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: keyvan a
بالا