آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: ریکاوری هارد dvr

rezgar2

کاربر
2014-03-06
52
23
با سلام
یک هارد دی وی آر اشتباهی توسط خود دستگاه فرمت شده و بعد از اون هم دیگه ضبط نکرده و برای ریکاوری آوردن من هم به یک سیستم وصل کردم و فقط تغییر فرمت دادم و هارد را فرمت نکردم و با remo recover ریکاوری گرفتم و یک نوع فایل با پسوند flc ریکاوری شده که حجم هر کدام 2mb هست تعدادشون هم 30000 فایله .
آیا روشی که من انجام دادم درسته ؟
این فایلهای flc با چی باز می شن؟
ممنون

rezgar2

کاربر
2014-03-06
52
23
disk manager=new volume و در آخر هم do not format رو تیک زدم.

چینی چی

کاربر
2010-12-20
58
445
با ddrescue از هاردتون ایمیج بگیرید و فایل ایمیج رو بدید به Recover my file . نهایت قدرت ریکاوری همین Solution هست که بهتون گفتم .

rezgar2

کاربر
2014-03-06
52
23
مشکل فعلی سر این است که آیا این فایلهای flc همون تصاویر ضبط شده و فشرده شده دستگاه هستن یا نه و با چی بازشون کنم ه سری برنامه هم که تو نت برای پخش فایلهای flc معرفی شدن پیغام خرابی فایل رو می ده .

khelane

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2008-10-29
770
1,478
سلام
شما اول باید ببنی خود دستگاه با چه فرمتی ضبط میکنه برای این کار یه هارد دیگه خودتون رو وصل کنید بهش و چند ثانیه ای رو ضبط کنید ببینید فرمتش چیه وقتی ریکاوریش میکنی دقیقا بدونی چه چیزی رو میخوای ریکاور کنی
و بعد از ریکاور کردن یکیشون رو تستی رو خود دستگاه دی وی ار تست کن ببین کار میکنه یا با پلیر خود نرم افزار (شاید بعضی دی وی ار ها داشته باشن واسه پخش در کامپیوتر) یا با برنامه های پلیر اجراش کن درست نشون داد اون موقع اقدام به بازکرداندن کن
در کل
هارد دومی رو میاری و به دی وی ار وصل میکنی و شروع به ضبط میکنی
پسوندش رویادداشت میکنی بعد ببین تو ویندوز همون فایل ضبط شده سالم توسط پلیر ها پخش میشه یا باید با نرم افزار اختصاصی یا با خود دی وی ار پخش بشه
اون موقع هارد اصلی رو رویکاوری میکنی و بعدا یه نمونه یا چند نمونه رو بازگردانی و به هارد دوم میریزی و وصلش میکنی به دی وی ار ببین اینطوری کار میکنه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: yaghob20

rezgar2

کاربر
2014-03-06
52
23
آقا ممنون
چون اطلاعات روی هارد خیلی مهم بود و مشتری هم عجله داشت فرستادم تهران با دستگاه ریکاوری بزنن حالا ببینیم اونجا چکار می کنن.
خلاصه ممنون از همه دوستان گرامی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: khelane

vahidmoslem

کاربر
2008-08-06
9
15
سلام
این هارد به هیچ عنوان بازیابی نمیشه چون پارتیشن کردین هاردو
اگر کسی تونست هارد بازیابی کنه حتما به من هم بگین

بالا