آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

روشن نشدن تبلت لنوو a5500

peyman13618

کاربر
2009-06-28
8
61
تبلت در حال کار بود وشارژش داشت تموم می شد که خاموش شد و هرچی شارژر رو بهش زدم هیچ علامتی روی صفحه نیومد. خود شارژر سالمه و دستگاه های دیگه رو داره شارژ می کنه. گفتم شاید باطری کامل تخلیه شده واسه همین گذاشتم چند ساعت تو شارژ موند ولی هیچ فرقی نکرد و علائمی از شارژ شدن یا شروع به روشن شدن نداره. دو تا سوال دارم 1- این مشکل از چی می تونه باشه باطری یا بورد؟ 2- الان چطور میشه به اطلاعات داخلش دسترسی داشت همه اطلاعاتم روی مموری خود تبلت بوده ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

peyman13618

کاربر
2009-06-28
8
61
تبلت در حال کار بود وشارژش داشت تموم می شد که خاموش شد و هرچی شارژر رو بهش زدم هیچ علامتی روی صفحه نیومد. خود شارژر سالمه و دستگاه های دیگه رو داره شارژ می کنه. گفتم شاید باطری کامل تخلیه شده واسه همین گذاشتم چند ساعت تو شارژ موند ولی هیچ فرقی نکرد و علائمی از شارژ شدن یا شروع به روشن شدن نداره. دو تا سوال دارم 1- این مشکل از چی می تونه باشه باطری یا بورد؟ 2- الان چطور میشه به اطلاعات داخلش دسترسی داشت همه اطلاعاتم روی مموری خود تبلت بوده ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

یکی از دوستان راهنمایی کرد گفت ممکنه باطری کامل تخلیه شده، تبلت رو به شارژ بزن و چندین بار رگمه پاور رو سریع قطع و وصل کن اگر درست نشد بعد ببر گارانتی که خدا رو شکر بعد از 7-8 بار علامت شارژ روی صفحه ظاهر شد وشروع به شارژ کرد

roohani

کاربر vip
کاربر
2010-05-23
152
264
دوستان این مشکل از باطریه که زیادی شارژ خالی کرده. باطری رو دربیارید و با منبع تغذیه شارژ کنید درست میشه

ali hoshmand

کاربر vip
کاربر
2014-01-27
221
272
شما ابتدا باتری رو شک دهید
امپر یک ولتاژ5
یا تبلت را با منبع روشن کنید
امپر یک ولتاژ چهار

m_lotfian

کاربر
2011-06-06
26
44
اهواز
سلام میتونید باطری رو درنیاورده و اصلا بازش کنید.
ایراد این دستگاه با آپدیت جدید از طریق وای فای حل می شود.
اما حل این مشکل دستگاه را به usb3 وصل کنید و چند دقیقه ایی در همین حالت بگذارید و هنگامی که علامت شارژ آمد آن را به شارژر بزنید

یا حق

بالا