آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

مشکل: نصب ویندوز ار روی فلش روی لپتاپ فوجیتسو

rezaya2014

کاربر
2015-02-28
2
4
سلام. من لپتاپ فوجیتو a530 دارم. میخوام ویندوز از روی فلش نصب کنم روی لپتاپ. چطوری بایوس رو روی نصب از فلش تنظیم کنم؟ رفتم تو بایوس و گزینه بوت رو زدم و اونجا فلش مموری رو انتخاب کردم اما نمیشه! چکار کنم؟

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,204
تهران
سلام. من لپتاپ فوجیتو a530 دارم. میخوام ویندوز از روی فلش نصب کنم روی لپتاپ. چطوری بایوس رو روی نصب از فلش تنظیم کنم؟ رفتم تو بایوس و گزینه بوت رو زدم و اونجا فلش مموری رو انتخاب کردم اما نمیشه! چکار کنم؟

با چه نرم افزاری فلشتون رو بوتیبل کردید . با نرم افزار rufus انجام بدید بهترین هست در این زمینه .

rezaya2014

کاربر
2015-02-28
2
4
با چه نرم افزاری فلشتون رو بوتیبل کردید . با نرم افزار rufus انجام بدید بهترین هست در این زمینه .

اره با همین نرم افزار بوتیبل کردم. وقتی ریستارت میکنم باید با بوت بیاد بالا اما نمیاد! ویندوز معمولی میاد بالا... تو بایوس هم تنظیم میکنم save هم میکنم

haj mohsen

کاربر vip
vip
کاربر
2011-06-17
39
48
سلام
دوست عزیز با کلید x باید بوت فلش رو منتقل کنید به سه گزینه اول .بعد توسط f12 فلش رو انتخاب و شروع به نصب میکند. غیر این عمل نمیکند چون سیستم سه گزینه بوت رو به صورت پبش فرض سرچ میکند.

shahkoh

کاربر
2014-05-30
168
227
گرگان
دوست عزیز وقتی ویندوز رو بوتیبل می کنی در نظر داشته باش که فایل ویندوز باید ایمیج دانلود شده از سایت باشه وگرنه بوت نمیشه من تازه همین مشکل رو داشتم ویندوز رو دانلود کردم بعد بوتیبل کردم و جواب گرفتم !!:64000000:

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
من متوجه منظورتون نشدم. هر ویندوزی رو میشه بوتیبل کرد. فقط بعضی نرم افزارها نیاز به فایل ISO دارند که باید از روی CD Windows یک ایمیج گرفت. ولی نیاز نیست که حتما دانلود کرده باشید.

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
من متوجه منظورتون نشدم. هر ویندوزی رو میشه بوتیبل کرد. فقط بعضی نرم افزارها نیاز به فایل ISO دارند که باید از روی CD Windows یک ایمیج گرفت. ولی نیاز نیست که حتما دانلود کرده باشید.
بنده هم خیلی دنبال همین مشکل بوده ام وخیلی ایمیج به عنوان نرم افزارها گرفتم متاسفانه بوت نمیشد و با دانلود ویندوز بوتیبل را انجام میدادم./.
ولی در کل بنده ویندوز 7 &8 را تحت داس انجام میدم و ویندوز اورجینال را داخل فلش کپی میکنم مثل آب خوردن بوتیبل شد الان چندماهیه ازش استافده میکنم./.

haj mohsen

کاربر vip
vip
کاربر
2011-06-17
39
48
بهترین راه بوت کردن استفاده از نرم افزار Rufus.1.4.6.Build.440.Final هست.من هم از 7 و هم XP استفاده کردم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ali_sha

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
بنده هم خیلی دنبال همین مشکل بوده ام وخیلی ایمیج به عنوان نرم افزارها گرفتم متاسفانه بوت نمیشد و با دانلود ویندوز بوتیبل را انجام میدادم./.
ولی در کل بنده ویندوز 7 &8 را تحت داس انجام میدم و ویندوز اورجینال را داخل فلش کپی میکنم مثل آب خوردن بوتیبل شد الان چندماهیه ازش استافده میکنم./.

من همین CDهای معمولی رو ایمیج میگیرم و خودم بوتیبل می کنم. مشکلی تا حالا نداشتم...

بالا