آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: میخوام تعمیرات ضبط رو یاد بگیرم از کجا شروع کنم

akbar6222

کاربر
2015-02-28
2
4
سلام خدمت دوستان و اساتید.میخوام تعمیرات ضبط امپلی یا اسپیکر رو شروع کنم البته بابتش نمیخوام کلاس و... برم چون بهم ثابت شده کلاسها جز تیغیدن هیچی نیست ضبطای خراب هم زیاد دارم منتهای مراتب حقیقتا هیچ چی از تعمیرات نمیدونم حتی لحیم کردن رو بصورت میتدی بلدم صفر صفر هستم از کجا باید شروع کنم چه وصایلی باید بخرم قطعات رو از کجا باید خرید لطفا راهنمایی بفرمایید که از پایه چه کارهایی را باید یاد بگیرم بطور مثال بین ضبط های مشکل داری که برای یادگیری خریدم مشکلات مختلف زیادی است یکی صدای هوم میده یکی صدا از یه باندش میاد و... .لی نمیدونم از کجا باید شروع کنم منتظر هستم باز تاکید میکنم سوال اصلیم ای*** که برای تعمیرات آموزشها رو باید از چه چیزایی در این سایت یاد بگیرم

vafajoo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2015-01-21
705
4,726
قزوین
دوست عزیز سلام ,اول از همه با ید با مفاهیم واصول اولیه تعمیرات وشناخت قطعات اشنا بشی که این موارد رو میتونی با مطالعه کتاب,سرچ در اینتر نت ومطالب اموزنده همین سایت پیگیری کنی ,درگام بعد باید مدتی نزد استادی به شاگردی مشغول بشی حتی بدون مزد تا بتونی از تجارب استاد هم از جنبه فنی وهم از باب مکاسب اشنا بشی,ویک نکته اساسی رو بهت همینجا به عنوان اولین اموزش میگم هیچ موقع از کار نترس وبا قدرت وارد شو حتما موفق میشی.

akbar6222

کاربر
2015-02-28
2
4
دوست عزیز سلام ,اول از همه با ید با مفاهیم واصول اولیه تعمیرات وشناخت قطعات اشنا بشی که این موارد رو میتونی با مطالعه کتاب,سرچ در اینتر نت ومطالب اموزنده همین سایت پیگیری کنی ,درگام بعد باید مدتی نزد استادی به شاگردی مشغول بشی حتی بدون مزد تا بتونی از تجارب استاد هم از جنبه فنی وهم از باب مکاسب اشنا بشی,ویک نکته اساسی رو بهت همینجا به عنوان اولین اموزش میگم هیچ موقع از کار نترس وبا قدرت وارد شو حتما موفق میشی.
میشه این کتابهایی که میفرمایید رو لینک قرار بدید البته از تو سایت یه دونه تعمیرات ضبط که 15 پارت بود رو دانلود کردم اگر لینک خاصی درمورد قطعات شناختی است بفرمایید تا دانلود کنم.در مورد شاکردی هم با توجه به اینکه متاهل هستم و مشغول هستم گمون نکنم وقتی بمونه که برم برای شاگردی اونم تو این زمونه که همه درگیر یه لقمه نونیم هدف هم درآمد زایی نیست دوست دارم یاد بگیرم حتی بابتش رفتم 7-8 تا ضبط خراب و امپلی خریدم که دل و رودشون رو بریزم بهم منتها میخوام تعلیماتم بصورت آموزشی در سایت باشه و عملی رو تو ضبط ها خودم پیاده کنم و از تجربیات بصورت انلاین استفاده کنم .خیلی از مطالب اموزسی تو سایتها واقعا مثل همین شاگردی استادی هست بطور مثال تو سایت ی و توب ووفر عوض کردن باند رو همین دیروز یاد گرفتم ووفر یکی از باندها رو خودم عوض کردم اونم عالی از کار درومد .

ajan

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-12-21
515
1,472
ایران عزیزم
میشه این کتابهایی که میفرمایید رو لینک قرار بدید البته از تو سایت یه دونه تعمیرات ضبط که 15 پارت بود رو دانلود کردم اگر لینک خاصی درمورد قطعات شناختی است بفرمایید تا دانلود کنم.در مورد شاکردی هم با توجه به اینکه متاهل هستم و مشغول هستم گمون نکنم وقتی بمونه که برم برای شاگردی اونم تو این زمونه که همه درگیر یه لقمه نونیم هدف هم درآمد زایی نیست دوست دارم یاد بگیرم حتی بابتش رفتم 7-8 تا ضبط خراب و امپلی خریدم که دل و رودشون رو بریزم بهم منتها میخوام تعلیماتم بصورت آموزشی در سایت باشه و عملی رو تو ضبط ها خودم پیاده کنم و از تجربیات بصورت انلاین استفاده کنم .خیلی از مطالب اموزسی تو سایتها واقعا مثل همین شاگردی استادی هست بطور مثال تو سایت ی و توب ووفر عوض کردن باند رو همین دیروز یاد گرفتم ووفر یکی از باندها رو خودم عوض کردم اونم عالی از کار درومد .
سلام

دوست من . من یک تعمیرکار 15 ساله هستم من با کسی دورغ و رو دارواسی ندارد من در فنی حرفه تبریز دروه عالی را گذارندم و بعد که پدرم یک نظامی بود پدرم را به مراغه متقل کردهاند من هم از این فرصت استفاده کردهام و به فنی حرفه مراغه که اون زمانهای تازه بود باز هم به مراکز آموزشی رفتم چون به علم الکترونیک علاقه
زیادی داشتم حتی اگر وضعیت مالی اگربازهم خوب باشه باز از مراکز آموزشی نهایت استفاده می برم برای رسیدن به هدف خوب و عالی و والایی که در الکترونیک بخوایدخیلی سخت است شاید به قول خودت یک چیزهای را تعمیر کنی اما نمی توانی بدون آموزش وسایل که ارزش زیادی دارند تعمیر کنی یک اشتباه کافی خرج یک
وسیله که خراب کرده اید را به مشتری بدید که به خاطر آن با مشتری دعوایی نکنی من خودم شاگردی . نکردهام اما خیلی می خواستم کسی که از من زیاد می دانه شاگردی اش را بکن یاد گرفتم بشر خیلی خوب که همه چیر را یاد بگیره اما هدف ناتمام آدم را خراب می کنه به چیزهای که از دست خودت بر می اید بچسب خیلی خوب
انسان کارهای زیادی از دست بر می آید اما دوست من این علم به نظر من خیلی حوصله زیاد و مهارت زیادی می خواهید که باید وقت با ارزشت را بزاری و کتاب زیاذی بخونی و غیره ..........
من به مغازه یک نفر گاهی گاهی زمانی که مثل شما علاقه زیادی داشتم می رفتم یک روز به من گفت جعفر این علم خیلی سخت می خواهی چکار کنی من گفتم
می خواهم یاد بگیریم من یاد گرفتم نتوانستم استخدام بشم اما توانستم روی پا خود بدون احتیاج به پدر مادر و مردم به را ه خودم ادامه دهیم و یک نون هلال واسه دو
دخترم و خانوم بیاریم و تعمیر کار همه وسایل صوتی و تصویری شوم خدا را شکرمی کنم . که این علم روز به روز جا زیادی برای یادگرفتن دارد که ما حتی تا آخر عمر نصف اش را یاد نمی گیریم این سایت واسه شما خیلی خوب باید با پشتکار خود این راه را ادامه دهید از آسایس خود بگذرید و پشت به آسایش کنید تا مهندس خوب این مرز بوم باشید چینی های هیچ چیز با ما فرق نمی کنه ما دنبال آسایش هستیم اما آنها دنبال علم عظیم الکترونیک هستند ببخشید که یک کمی نوشته زیادی شده متشکریم و برای شما موفقعیت در کار های را آرزمندم .............................................................................................................

آخرین ویرایش:
بالا