آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل لپتاپ لنوو z5070

mortaza47

کاربر
2015-02-26
3
2
سلام .بنده لپتاپ لنوو z5070 i5 6 1t دارم.وقتی بازی hitman absulotion رو برا یک ساعت و نیم بازی میکنم و اولاش خیلی خوب لود میکنن اخرا لگ میزنه مثله خش رو سی دی فیلم.وقتی از بازی میام بیرون یه اهنگ که باز میکنم هی گیر میکنه.دلیلش چیه >؟؟؟؟؟؟؟
ممنون.

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام .بنده لپتاپ لنوو z5070 i5 6 1t دارم.وقتی بازی hitman absulotion رو برا یک ساعت و نیم بازی میکنم و اولاش خیلی خوب لود میکنن اخرا لگ میزنه مثله خش رو سی دی فیلم.وقتی از بازی میام بیرون یه اهنگ که باز میکنم هی گیر میکنه.دلیلش چیه >؟؟؟؟؟؟؟
ممنون.

[hide] دوست عزیز دمای سی پی یو را چک کنید و خمیر سیلیکون سی پی یو و خمیر چیپ گرافیک را تعویض کنید و از هیت سینک مناسب استفاده کنید در ضمن نتیجه را اعلام کنید [/hide]

mortaza47

کاربر
2015-02-26
3
2
لپ تاپی که یکسال گارانتیش مونده چطوری خمیر سیلیکنشو چک کنم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟

A_Salimi62

کاربر
2014-11-26
154
378
وقتی از بازی میام بیرون یه اهنگ که باز میکنم هی گیر میکنه.دلیلش چیه >؟؟؟؟؟؟؟

ببینید در سایر بازی ها هم با این اشکال مواجه هستید یا نه؟اگر جواب مثبت است ترجیحا درایور کارت گرافیکی را آپدیت کرده و به روز ترین نسخه را نصب نمایید.ولی اگر فقط با همین بازی مشکل دارید یا بازی خوب نصب نشده و یا با مشخصات سخت افزاری شما نمی خواند و یا شاید با نوع سیستم عامل شما مطابقت ندارد.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mortaza47

mortaza47

کاربر
2015-02-26
3
2
ببینید در سایر بازی ها هم با این اشکال مواجه هستید یا نه؟اگر جواب مثبت است ترجیحا درایور کارت گرافیکی را آپدیت کرده و به روز ترین نسخه را نصب نمایید.ولی اگر فقط با همین بازی مشکل دارید یا بازی خوب نصب نشده و یا با مشخصات سخت افزاری شما نمی خواند و یا شاید با نوع سیستم عامل شما مطابقت ندارد.

این جواب جای تشکر داره .خیلی ممنون.
از سخت افزار میتونه باشه؟؟؟

ardalans

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2014-01-26
516
1,353
سلام اگر شما همکار هستید احتمال زیاد میتونه برای کثیفی فن باشه و احتمال دوم دستگاه رو بدون باطری تست کنید ببینید همون طوری میشه یا نه اگر هم همکار نیستید ببرید شرکت گارانتی و مشکل رو با اونا در میون بزاری و دستگاه رو انگولک بیمورد نکنید.

بالا