آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: ناپدید شدن آیکون dvd rw بعد از خواندن چند dvd در ویندوز 7

salmanian_h

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2014-01-11
395
359
دوستان عزیز یدونه کیس با دی وی دی رایتر ال جی که بعد از گذاشتن چندتا دی وی دی یا سی دی متفاوت یهو آیکون دی وی دی تو ویندوز غیب میشه تا اینکه تو گزینه device manager دوباره پلاگ اند پلیش کنی تا دوباره بشناسه. با یه دی وی دی رایتر دیگه این مشکل رو نداره ولی جالب اینجاست که دی وی دی خودش رو یه سیستم دیگه هم مشکلی نشون نمیده. نمیدونم باید چیکارش کنم. مادربردشم گیگابایت p81 هستش.:worked_till_5am:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sajjad-d

sajjad-d

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2008-07-21
302
911
اصفهان
اول کابل دیتا و تغذیه دی وی دی رایتر را عوض کنید و دمای پردازنده دی وی دی رایتر را چک کنید
این مشکل بیشتر از داغ کردن و لحیم سردی (پردازنده) و (آی سی درایور) دی وی دی رایتر ایجاد می شود
شما میتونید بعد از گرفتن لحیم سردی با (هیت سینک لاستیکی بزرگتر) برای دفع بیشتر حرارت این دو قطعه را به بدنه پشتی وصل کنید

salmanian_h

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2014-01-11
395
359
دوست عزیز همونطور که عرض کردم رو یه سیستم دیگه خوب کار می کنه فقط مشکلش با سیستمه خودشه.

enzomartini

Banned
2014-02-24
556
2,769
آمل
دوستان عزیز یدونه کیس با دی وی دی رایتر ال جی که بعد از گذاشتن چندتا دی وی دی یا سی دی متفاوت یهو آیکون دی وی دی تو ویندوز غیب میشه تا اینکه تو گزینه device manager دوباره پلاگ اند پلیش کنی تا دوباره بشناسه. با یه دی وی دی رایتر دیگه این مشکل رو نداره ولی جالب اینجاست که دی وی دی خودش رو یه سیستم دیگه هم مشکلی نشون نمیده. نمیدونم باید چیکارش کنم. مادربردشم گیگابایت p81 هستش.:worked_till_5am:

درود ...
[hide]
دوست عزیز شما برو تو manage و dsik managment رو انتخاب کن ... رو قسمت cd-rom کلیک راست کن ... و change drive letter رو بزن , حرفشو مثلا بزار Z .

Capture.jpg

اعلام نتیجه لطفا
[/hide]

enzomartini

Banned
2014-02-24
556
2,769
آمل

دوست عزیز مشکلتون حل شد ؟

بالا