آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: درایور مادربرد gigabyte h81m-s2pv

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
پاسخ : درایور مادربرد gigabyte h81m-h

با درایور پک هم مشکل حل نمیشه . این مورد رو قبلا تست کردم . این درایورها رو هم با سرچ و امتحان پیدا کردم . چون اکثر شرکت های بردسازی درایورهای xp رو برای مادربردهای این سری منتشر نکردند .
با درود
همکار گرامی ، شما کاملا درست میفرمایید . بر فرض اگر بعضی از درایورها هم نصب شوند آن راندمان کاری اصلی را ندارد . همکاران باید توجه کنند اگر مشتری سیستمی میخواهد که با xp کار کند همکاران باید مادربردی را انتخاب کنند که قبلا درایور آن ساخته و منتشر شده است تا مشتری بتواند از سخت افزار های موجود بر روی سیستم کمال استفاده را ببرد
موفق باشید

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
با عرض سلام دوباره خدمت همکاران و دوستان بزرگوار.عذرخواهی میکنم بابت اشتباهی که در مدل مادربرد شده.بنده درایورهای سخت افزاری مادربرد مدل gigabyte h81m-s 2pv واسه سیستم عامل ویندوز xp رو میخوام.اگه همکاران محبت بفرمایند درایورهای سخت افزاری این مدل مادربرد که ذکر کردم واسه ویندوز xp در اختیار بنده بذارن ممنون میشم.تشکر
همکاران و دوستان گرامی،بنده توی سایت گیگابایت نگاه کردم واسه این نوع مدل مادربرد درایورهای ویندوز xp نداره باید چکار کنم؟

آخرین ویرایش:

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
با سلام مجدد
این لینک رو نگاهی بندازین واسه ویندوز اکس پی درایوری نبود ولی یه چیزایی گیرم اومد:
http://driveridentifier.com/scan/de...+/+H81M-S2PV+(To+be+filled+by+O.E.M.)+drivers
اینم فک کنم بنا به توضیحات خودشون باید ساپورت کنه :جهت اطمینان شما ابتدا فقط یکی را دانلود و اقدام به نصب و در صورت جواب بقیه را دان و نصب نمایید./.نتیجه رو اعلام کنین
http://www.driverscape.com/manufacturers/gigabyte/laptops-desktops/h81-d3/107309

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
دوست عزیز اون درایورها بهش میخوره .

آقا AMD.POWER خودتون این درایورها روی مادربرد gigabyte h81m-s2pv تست کردین جواب میده یا نه مشکل حل میشه؟آخه خود سایت گیگابایت هم واسه ویندوز xp درایور این نوع مادربرد نذاشته

آخرین ویرایش:

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
آقا AMD.POWER خودتون این درایورها روی مادربرد gigabyte h81m-s2pv تست کردین جواب میده یا نه مشکل حل میشه؟آخه خود سایت گیگابایت هم واسه ویندوز xp درایور این نوع مادربرد نذاشته

همکار گرامی
راهکارهایی پیشنهاد شده و یا لینک های دانلود گذاشته شده توسط همکاران و اساتید ،حالت همفکری و پیشنهادی دارند تا شما با امتحان کردن همه راهها ،بهترین راه رو انتخاب کنید و اینکه دوستان حتما این درایورها رو روی این مدل مادربرد نصب کرده و جواب گرفته اند ،جزء احتمالات ضعیف هست و خود شما باید پس از دانلود درایورها این موضوع رو تست کرده و اعلام نتیجه کنید.
موفق باشید .

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران

بله . جواب میده . فقط با ایستادن و منتظر شدن سایت گیگابایت درایور برای این مادربرد نمیگذاره . شما باید قدم به قدم کار رو پیش ببرید .من قبلا با همین درایورها که به شخصی دادم . تونست سیستم های یک آموزشگاه که با این برد بسته شده بود رو درایورهاشو نصب کند

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
همکار گرامی
راهکارهایی پیشنهاد شده و یا لینک های دانلود گذاشته شده توسط همکاران و اساتید ،حالت همفکری و پیشنهادی دارند تا شما با امتحان کردن همه راهها ،بهترین راه رو انتخاب کنید و اینکه دوستان حتما این درایورها رو روی این مدل مادربرد نصب کرده و جواب گرفته اند ،جزء احتمالات ضعیف هست و خود شما باید پس از دانلود درایورها این موضوع رو تست کرده و اعلام نتیجه کنید.
موفق باشید .

سیستم مشتری که موش آزمایشگاهی نیست بنده بخوام هر درایور یا هر برنامه ای رو روش نصب کنم.درضمن اگه توجه کرده باشید بعضی مواقع با نصب اشتباه یک درایور سخت افزاری صفحه آبی معروف به صفحه مرگ ظاهر میشه.الان آقا AMD.POWER خیال بنده رو راحت کردن و با اطمینان بیشتری اقدام به نصب میکنم.

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
از جناب AMD.POWER تشکر و قدردانی میکنم که بنده رو راهنمایی کردن و داریورهای لازم رو در اختیار بنده گذاشتن.بعد از نصب درایورها نتیجه رو اعلام میکنم.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AMD

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
درایورهای چیپست اینتل برای تمام مادربردها یکی هست .
درایور شبکه و ساند هم استاندارد realtek هست .
مشکلی از ناسازگاری درایورها نیست .

بالا