آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: بوت نشدن لپ تاپ توشیبا مدل satellite u405d

haftasia

کاربر
2015-02-24
6
6
سلام دوستان؛ برای لپ تاپم مشکلی پیش اومده ممنون میشم راهنمایی بفرمایید مارک لپ تابم توشیبا هست

تو محیط cmd بودم و داشتم با دستور chkdsk این دستور رو تست میکردم سیستم در حین عیب یابی هارد بود شارژ لپ تاپ تموم شد و بعد از خاموش شدن ال سی دی لپ تاپ کلان خاموش شد و حالا که بشارژ زدم و روشن میکنم بعد از صفحه مشکی بوت سیستم ریستارت میشه و از داخل لپ تاپ هم یه صدا مثه صدای قطع یا وصل شدن کلید میاد(در لحظه ی ریستارت ؛ که این صدا زمانی که سیستم بطور صحیص خاموش نشه میاد مثه وقتی که با کلید پاور خاموش کنم)و این عمل ریستارت تکرار میشه و تنها کارایی که میتونم بکنم برم تو بوت منو و منوی ستاپ اولیه !! ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: samad-ch

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
پاسخ : راهنمایی برای رفع عیب لپ تاپ

دوست عزیز شما فقط مشکلتون را عنوان کردین نگفتین چه کارهایی انجام داده اید هرچند شما کاربر هستین ولی با این تفاسیر شما ابتدا ویندوز عوض کنین ببین نصب میشه یا نه؟اگه نه،ببینید در حین نصب ویندوز باپیغامی اعم از bluescreen مواجه میشوید؟اگه آره : آدرس خطا،کدخطا،منشأخطا را اعلام فرمایید در صفحه ظاهر شده یا عکسی آپلود فرمایید تا دوستان راهنمایی بفرماین./.

haftasia

کاربر
2015-02-24
6
6

نه ارور bluescreen نمیاد ولی مثه همون حالته بجای این که bluescreen بیاد خودش ریست میشه،دفعه اخری که تو ویندوز بودم با ارور bluescreen ریست شد اون موقه نتونستم بخونم ارورش چیه،
من اطلاعات درایو ویندوزمو شدیدان لازم دارم اگه نیاز شد تا ویندوز عوض کنم چطور اون اطلاعات رو بردارم؟
زمانی که من از دستور chkdsk استفاده میکردم ازش برای درایو غیر ویندوز استفاده میکردم دلیلی نداشت اطلاعات درایو ویندوز مشکل خورده باشه، دوستان اگه ممکنه هر چه سریع تر یه راه حل بدید با سیستم کلی کار دارم

دوستان این صفحه ی تبلیغی پرداخت رو بردارید خیلی رو اعصابه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: samad-ch

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر

کاربر گرامی
ابتدا عنوان رو ویرایش کنید و مشکلتون رو با ذکر مدل و برند لپ تاپ بنویسید ( بعنوان مثال بوت نشدن لپ تاپ توشیبا مدل ***XX بعد از خاموش شدن حین عیب یابی هارد ) .
از دوستان هم مجددا خواهش می کنم نسبت به قوانین انجمن در مورد تاپیک های با عنوان ناقص بی توجه نباشند و تا اصلاح عنوان صبور باشند .

haftasia

کاربر
2015-02-24
6
6
دوستان خواهش میکنم اگر کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه

haftasia

کاربر
2015-02-24
6
6
دوستان یه سوال دارم
الان دسترسی به ویندوز ندارم چطور اطلاعاتمو بردارم بریزم تو فلش

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
ببینید با ویندوز مینی میتونین بیایین که یا تحت بوت تو هایرن موجود می باشد./.

haftasia

کاربر
2015-02-24
6
6
سلام دوستان ممنون از راهنمایی تون
مشکلم حل شد
خدا هیچ کس رو به این مشکل نسیب نکنه
مشکل من اینطوری رفع شد:
به گفته دوستمون آقا غفور رفتم پی ویندوز که ویندوز عوض کنم
سی دی رو که گذاشتم رفتم تو قسمت پارتیش ها که درایو رو انتخاب کنم ولی یه مشکل دیگه اومد سر راهم که اطلاعات درایو برام مهم بود اونا رو باید یه جا انتقال میدادم برای این مشکل رفتم که نرم افزار NC رو بوت کنم چشم خورد به گزینه ی Repeir تو قسمت اول نصب ویندوز رفتم داخلش بعد و قسمت ابزارهاش تونستم از طریق ابزار اکسپلوره اونجا به فایل هام دسترسی داشته باشم خدا رو شکر فهمیدم که به هارد اسیبی ندیده خلاصه فای ها رو تو فلشم انتقال دادم و اومدم که برم ویندوزو عوض کنم کفتم بزا یه بار دیگه ویندوز قبلی رو امتحان کنم شاید درست شده باشه تیر زدم تو تاریکی و خدا رو شکر ویندوز قبلی بالا اومد
خدایا شکرت اگه اگه اطلاعات پاک میشد بدبخت میشم اخه لپ تاپ ما من نیست
ممنون از همگی

haftasia

کاربر
2015-02-24
6
6
اقایون مدیر اگه اومدین این جا جون من این پنجره پوپ آپ واسه پرداخت رو برداین خیلی رو اعصابه حداقل ثابتش کنید بزاریدش یه گوشه

اقا غفور باز هم ازتون ممنونم

بالا