آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: پیام خطا هنگام نصب ویندوز 7 ( Windows could not complete the installation. To install windows on this computer, restart the installation )

hamed-pc

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-10-21
336
775
با سلام
دوستان یک سیستم که هنگام نصب ویندوز 7 این پیام خطا رو در مرحله آخر کپی و اینیستال فایلهای ویندوز نمایش میده و دیگه جلوتر نمیره

8589DSCN1905.jpg

اما توی نصب ویندوز 8 حتی نسخه 64 بیتی هیچ مشگلی نداره و هیچ پیام خطایی نمایش نمیده و به راحتی نصب میشه
کارهایی که انجام دادم
1: تعویض رم
2: تعویض هارد
3: تعویض کارت گرافیک
4: تعویض پاور
5 : ریست بایوس مادربرد
اما هیچ فرقی نکرد و مشگل حل نشده
مدل مادربرد elite Group -A740Gm

لطفا دوستانیکه میدونن مشگل از کجا هستش راهنمایی کنند
با تشکر

اسماعیل محبی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2014-03-11
657
6,186
استان زنجان
دوست من سلام و با اجازه از دوست خوبمون AMD.POWER

همونطور که دوستمون گفتن اول با یک دیسک دیگه تست بزنید اما اگر خدا نکرده مشکلتون برطرف نشد

سعی کنید از اول درایو c رو پارتیشن بندی کنید با خود دیسک ویندوز اگه بازم مشکل پا برجا بود با یک رم دیگه و cpu دیگه تست کنید چون در بیشتر موارد

این دو مقصر اصلی این مشکل هستند و همینطور کابل دیتا که میتونه ساتا یا ide باشه البته برای هارد و دی وی دی رایتر هر دو

موفق باشید

hamed-pc

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-10-21
336
775
سلام
معمولا از نسخه آلتیمیت 32 بیتی استفاده میکنم هم از طریق فلش و هم از طریق دی وی دی
اما حتی همین نسخه 32 و هم 64 بیتی ویندوز 8 و 8.1 به راحتی نصب شد
البته عرض کردم هم با یک هار د دیگه و با پارتیشن بندی و فرمت کامل هم تست کردم هیچ فرقی نکرد
فقط سی پی یو را عوض نکردم چون amd دم دستم نیست .کابل دیتا هم عوض شد . همچنین رم . فرقی نکرد

ممکنه با نسخه اینترپرایس و یا پروفشنال انجام بشه؟!!

آخرین ویرایش:

hamed-pc

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-10-21
336
775
با تشکر از شما دوستان .
امروز نسخه 32 بیتی و اینترپرایس ویندوز 7 به را حتی نصب شد . بدون ارور
اما همچنان با تعویض دی وی دی و حتی دانلود یک ویندوز جدید با آخرین آپدیتها در نسخه آلتیمیت نصب نمیشود
واقعا احتمال داره که به دلیل آلتیمیت بودن و دارای فایلهای سیستمی بیشتر در این نسخه . نمیتونه روی سیستم نصب بشه ؟!!
گزینه های AHCI , GPT را امتحان کردم فرقی نکرد

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
با تشکر از شما دوستان .
امروز نسخه 32 بیتی و اینترپرایس ویندوز 7 به را حتی نصب شد . بدون ارور
اما همچنان با تعویض دی وی دی و حتی دانلود یک ویندوز جدید با آخرین آپدیتها در نسخه آلتیمیت نصب نمیشود
واقعا احتمال داره که به دلیل آلتیمیت بودن و دارای فایلهای سیستمی بیشتر در این نسخه . نمیتونه روی سیستم نصب بشه ؟!!
گزینه های AHCI , GPT را امتحان کردم فرقی نکرد

با نسخه پرفشنال و home هم نباید مشکلی داشته باشید . این که توی نصب ultimate مشکل دارید .
مشخصات دقیق مادربردت و پردازنده و رمتون رو بنویسید .اپدیت بایوس هم انجام بدید .

A R A S H

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-01-01
443
6,824
فارس
توی بایوس حالت کنترلر ساتا رو روی IDE بزارید و برای نصب با خود dvd ویندوز تمام پارتیشن ها رو پاک کنید و دوباره پارتیشن بندی کنید ( اگر امکانش نیست درایو c رو پاک کنید و دوباره بسازید )و از ویندوز سرویس پک 1 استفاده کنید

hamed-pc

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-10-21
336
775
تمامی ویندوز هایی که دارم سرویس پک 1 هستش
مدل مادربرد
EliteGroup A740GM-M
بایوس آپدیت شد به آخرین نسخه . اما مشگل همچنان باقیست .
IDE کنترلر ساتا روی هم به همین شکل هست
پردازنده = AMD Athlon 64 X2 5200
چندین بار تست کردم فقط نسخه اینترپرایس نصب میشه البته شاید نسخه پروفشنال هم نصب بشه تست نکردم . اما آلتیمیت نصب نمیشه که نمیشه
فعلا تصمیم گرفتم ویندوز 8.1 نصب کنم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AMD
بالا