آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

خاموش شدن جارو برقی ال جی V-KC20910HT بعد از یک دقیقه

gl72

کاربر
2006-11-17
19
31
سلام دوستان. من یه جارو برقی ال جی مدل V-KC20910HT دارم که بعد از چند دقیقه کار خاموش میشه ، اولین کاری که انجام دادم ، تمیز کردن *****ها بود که جواب نداد بعد کلا *****ها رو در آوردم با انجام این کار مدت زمان روشن ماندن کمی بیش تر شد(حدود چهار تا پنج دقیقه) ولی بعد از گذشت چند روز باز تقریبا بحالت اول برگشت. کار دوم به پیشنهاد نمایندگی تعمیرات ال جی یک عدد سنسور دما که کنار موتور قرار داشت رو از سرویس خارج کردم با این کار جارو برقی تا چند ماه بدون مشکل کار کرد ولی مجدد شروع به خاموش شدن اون هم بصورت فوق العاده منظم کرد به این صورت که وقتی دکمه روشن رو میزنم دقیقا بعد از یک دقیقه خاموش میشه حتی اگه صد بار هم روشن کنم دقیقا بعد از یک دقیقه خاموش میشه. در ضمن هوا خروجی بعد از سی چهل ثانیه کار کردن خیلی داغ میشه. ممنون میشم اگه منو راهنمایی بفرمایید

samad-ch

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2015-01-15
629
2,285
سلام
دوست عزیزم تو این مدل دلیل خاموشی اگه به همراه آلارم باشه
دلیلش اینه که اون پره که تو محفظه شیشه ای هست تایمش تا آخر نمیره
منظورم اینه پره وقتی به چپ یا راست میچرخه دقیقا باید تا آخر بره.
اگه پره تا آخر نره و حتی۱میلیمتر مانده به آخر گیر بکنه سیستم فرمان خاموشی میده
دلیلش تجمع خاک تو قسمتی از سطل هست که مانع میشه پره تا آخر بره
ویا مشکل از چرخ دنده زیر سطل هست که خوب نمیچرخه

mohammadtak

کاربر
2013-12-26
383
1,146
کرج
دوست عزیز اولین اشتباه شما در آوردن سنسور دما بوده چون موتوری که داغ کند مشکل دارد که شما اول باید عیب را برطرف می کردین موتور را از جایش خارج کنید بلبرینگها باید چک شود اگر بلبرینگ از جایش خارج شده باشد و یا خراب باشد فشار به موتور می آید و بعد آمپر موتور چک شود اگر آمپر نکشید موتور سالم است ولی اگر آمپر می کشد موتور را تعویض کنید

2014-09-23
15
21
اين مدل جارو برقي پشت دستگاه سنسور مكش وجود دارد
معمولا بعد از چند ديقه كار كردن دستگاه خاموش شده و الارم ميدهد براي رفه عيب بدنه جارو باز كنيد و بعد از باز كردن بدنه كامل برداشتن روكش روي جارو به پشت دستگاه نگاهي بيندازيد يه قطع وجود دارد اندازه سكه گرد هستش 2 رشته سيم بهش متصل شده روش پيچ تنظيم قرار گرفته با كمي چرخاندن ان مشكل جارو شما برطرف ميشود .

h11_jookar

کاربر
2014-08-01
28
70
محمودآباد
دوستان موتور رو تعویض کردم ولی همچنان مشکل وجود داره و بعد از 1 دقیقه خاموش میشه و شروع میکنه به چشمک زدن

rodbast90

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-08-21
545
1,970
babolsar
بنام خدا
سلام
ابتدا موتور را با یک سیم رابط جدا به برق بزنید درصورتی که خوب کار کند اول برد دیمر را وصل کنید وسپس دوشاخه وسیم رابط (سیم جمع کن)
دقیقا عیب مشخص میشه انشاءالله.
موفق باشید.

ho100941

کاربر
2020-02-14
1
4
سلام
دوست عزیزم تو این مدل دلیل خاموشی اگه به همراه آلارم باشه
دلیلش اینه که اون پره که تو محفظه شیشه ای هست تایمش تا آخر نمیره
منظورم اینه پره وقتی به چپ یا راست میچرخه دقیقا باید تا آخر بره.
اگه پره تا آخر نره و حتی۱میلیمتر مانده به آخر گیر بکنه سیستم فرمان خاموشی میده
دلیلش تجمع خاک تو قسمتی از سطل هست که مانع میشه پره تا آخر بره
ویا مشکل از چرخ دنده زیر سطل هست که خوب نمیچرخه

با سلام بسیار عالی با باز کردن پره از داخل محفظه و تمیز کردن لبه پروانه مشکل خاموش شدن جاروبرقی حل شد . از راهنمایی شما بسیار سپاس گزارم .

بالا