آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

سوال: رمز گذاری بر روی CD

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
اون چیزی من گفتم روی اتوران قفل نمیذاره کلا سرس برنامت رو کد میکنه که محتواش برای سایرین قابل خوندن نباشه. برای قفل گذاری روی خود سی دی که نشه رایتش کرد انواع و اقسام برنامه هست که زیاد عملکردشون با هم تفاوت نداره میتونید تو اینرنت سرچ کنید هر کدوم دم دست رسید دانلود کند.
سرچ کنید قفل گذاری بر روی سی دی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mj_blue

pese

کاربر
2013-05-26
257
1,548
اصفهان
www.servicekaran.ir
نرم افزار های tzcopy و winiso فایل ها را به صورت غیر عادی حجیم می کردند که به اسانی کپی نشوند.
ولی clone cd قفل ان ها را می تونه بشکونه.
یک سری انجمن تخصصی هستند که به بحث تخصصی نرم افزار می پردازند ان جا سوال کنید بهتر به نتیجه می رسید.

اما فکر کنید ایا این کار ارزش داره چون سی دی دادن تو بازار مجوز خاص خودش را از وزارت فرهنگ و ارشاد می خواهد یا می توانید از طریق شورای انفورماتیک اقدام کنید در غیر این صورت باید مخفیانه سی دی وارد بازار کنید که آن هم زیاد استقبال نمی شود.

یک جورایی هزینه های تولید برای یک مقدار کم مثلا 500 تا پک زیاد می شه.جعبه و لیبل و هزینه رایت و غیره و از همه مهم تر بازار یابی.

فایل ست آپ شما هم فکر نکنم حرفه ای باشه چون پسوند msi داره و تا آن جایی که من می دانم راحت میشه ان را مانیتور کرد. با install shild درست کنید و پیکره بندی ریجستری براش بگذارید بهتره.

شما برای پرسیدن سوالات نرم افزاری می توانید به انجمن گمنام ariadl.ir مراجعه کنید و با فردی به نام استاد شیرین زبان maghsoud یک مشورتی داشته باشید . متاسفانه ایشان فقط در همان انجمن هستند و سن بالایی هم دارند ولی به خوبی می توانند جواب های نرم افزاری را بدهند.

reza_rojin

کاربر
2015-03-10
77
44
از شما بزرگواران کمال تشکر را دارم بابت پاسخ ها
نتیجه گیری میشه کرد هر قفلی هم که باشه باز میشه.....
من نمیخوام روی آتوران کد بزارم ( کاربر پسند نیست)
میشه یک نرم افزار بهم معرفی کنید که مانع رایت کردن مجدد cd بشه
به زبان ساده رایت کردن دیسک را برای کاربر کمی مشکل کنه..!
با احترام#$V686

برنامه Armadilo

بالا