آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: هارد سیگیت ، درصد سلامت 5 % نشان میدهد

kh@sh

کاربر
2011-10-22
285
991
62
اهواز - کرج
  • سلام دوستان ، هارد مکستور 160 ویندوز رو نمیگیره ، با نرم افزار تست هارد سلامتی رو 9% نشان میدهد ، دوستان چطور به 100% برسانمش ؟ ، با چه نرم افزار و با چه روشی؟ فرمت کردم - بدسکتور نداشت . قبلآ از همه همکاران محترم ممنونم ۲۰۱۵۰۲۱۵_۲۰۱۶۲۵.jpg۲۰۱۵۰۲۱۵_۲۰۱۵۴۶.jpg

آخرین ویرایش:

yaghob20

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-07
600
2,865
دوست من
ابتدا کابل IDE رو عوض کنید و از نمونه با کیفیت استفاده کنید
در قسمت Overview اسکرول رو پایین بکشید تا بقیه گزارش مشخص بشه
بعد از تعویض کابل تصویری دیگر قرار بدید

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
دوست عزیز بیشترین موارد در هنگام خرابی هارد با توجه به وضعیت سلامتش و پیغام مشاهده شده بدسکتور داشتن درایور c زیاد پیش بینی شده شما ابتدا llf کنید و حجم درایو c را کلا بلااستفاده وکنید و با نرم افزارهای پارتیشن بندی ادامه آن را پارتیشن کنین و مجددل اقدام به نصب ویندوز کنین نتیجه رو اعلام کنین

milad_tm

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-08-10
362
12,643
گيلان-رشت
با سلام خدمت شما دوست عزيز:ابتدا هارد ديسك خود را فرمت سطح پايين بكنيد(LOW LEVEL FORMAT)/سپس با نرم افزار HDD Regenerator تست كنيد ببينيد بد سكتور دارد يا نه(فقط از گزينه اسكن استفاده كنيد نه از گزينه اسكن و ريپير) سپس نتيجه را اعلام كنيد

kh@sh

کاربر
2011-10-22
285
991
62
اهواز - کرج
دوست من
ابتدا کابل IDE رو عوض کنید و از نمونه با کیفیت استفاده کنید
در قسمت Overview اسکرول رو پایین بکشید تا بقیه گزارش مشخص بشه
بعد از تعویض کابل تصویری دیگر قرار بدید
ممنونم دوست عزیز ، هارد من ساتا است ، لطفآ بیشتر و واضح تر توضح بدید ، من تازه شروع به تعمیر هارد کردم

kh@sh

کاربر
2011-10-22
285
991
62
اهواز - کرج
با سلام خدمت شما دوست عزيز:ابتدا هارد ديسك خود را فرمت سطح پايين بكنيد(LOW LEVEL/سپس با نرم افزار HDD Regenerator تست كنيد ببينيد بد سكتور دارد يا نه(فقط از گزينه اسكن استفاده كنيد نه از گزينه اسكن و ريپير) سپس نتيجه را اعلام كنيد
ممنونم دوست عزیز ، من وقتی عکسهارو گرفتم که قبلش هم (LOW LEVEL -کردم هم HDD Regenerator انجام دادم اما جواب نگرفتم . از توجه شما همکار محترم کمال تشکر را دارم .

yaghob20

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-07
600
2,865
در Overview نرم افزار hdd sentinel اگه دقت کنید اشاره کرده کابل IDE
به هر صورت کابل دیتا هارد رو عوض کنید
همین قسمت بخاطر توضیحات زیاد اسکرول درست شده که پایین بکشید تا ادامه توضیحات رو بتونیم بخونیم

بالا