آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل بلوتوث لپ تاپ دل 5010

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
سلام من الان فایل بایوس دل 5010 رو از سایت دل دانلود کردم خواستم از روی دسکتاپ اپدیت کنم این پیغام رو داد . به نظر شما باید با یه نرم افزار اپدیت کنم چون مستقیم روش کلیک کردم نشد این پیغام رو داد. مرسی

15.png

بایوسش همین ورژنی هست که میخواهید اپدیت کنید . نیازی به اپدیت نیست .

enzomartini

Banned
2014-02-24
556
2,769
آمل
دوست عزیز این دو کارو انجام بده

[hide]
1-DRIVER PACK SOLUTION رو اجرا کن ببین بلوتوث رو میشناسه؟فقط همین کارو کن چیزی نصب نکن

2-با یک سی دی لایو لینوکس لپ تاپ رو بیار بالا ... چک کن ... [/hide]

اعلام نتیجه لطفا

آخرین ویرایش:

asadof

کاربر
2009-08-07
123
69
مرسی داداش من مورد اول رو قبلا انجام دادم بلوتوث رو نشناخت مورد دوم رو متوجه نشدم منظور شما از سی دی لایو لینوک-س چی هستش یعنی با ویندوز لینوکس رو روی لپ تاپ نصب کنم بعد با همین ویندوز بالابیارم من الان ویندوز 8.1 نصب کردم مرسی از راهنمایی شما همچنان منتظرم داداش گلم​

آخرین ویرایش:

enzomartini

Banned
2014-02-24
556
2,769
آمل
مرسی داداش من مورد اول رو قبلا انجام دادم بلوتوث رو نشناخت مورد دوم رو متوجه نشدم منظور شما از سی دی لایو لینوک-س چی هستش یعنی با ویندوز لینوکس رو روی لپ تاپ نصب کنم بعد با همین ویندوز بالابیارم من الان ویندوز 8.1 نصب کردم مرسی از راهنمایی شما همچنان منتظرم داداش گلم​
نخیر... نصب نکن. لایو بیار بالا سیستمو. اصلا ربطی به ویندوز نداره

@mahmoud

کاربر vip
vip
کاربر
2008-11-29
120
339
Qazvin
parselectric.gigfa.com
عزیز ۵۰۱۰درایور بلوتوثش تا اونجا که میدونم با ویندوز ۸مشکل داره(خودم که داشتم)رو ویندوز ۷بدون مشکل نصب میشه ولی تو ۸ نه.البته من بعد نصب ویندوز ۷یه راه حل پیدا کردم برا نصبش که نشد تست کنم،اونم اینکه بعد دانلود کردن درایور و نصب اولیش(همون اکسترکت کردنش)به محل اکسترکت کردن فایل بری و بطور دستی فایل نصبش رو اجرا کنی.
در ضمن سخت افزارش طوریه که تا نصب نشه تو دیوایس منیجر اضافه نمیشه که همین تو شک میندازه آدمو، گفتم بدونی مشکی نیست.

emanbatyaneh

کاربر vip
vip
کاربر
2014-06-27
243
304
کرمانشاه
با درود
با اجازه از اساتید
شما ابتدا نرم افزار دل کویک ست رو نصب کن که کلید های فانکشن فعال بشه بعد دکمه وایرلس و یا بلوتوث رو بزن تا بلوتوث خاموش روشن شه
بعد از سایت دل با سرویس تگ دستگاه درایورش رو دانلود و نصب کن

asadof

کاربر
2009-08-07
123
69
دوستان من الان ویندوز 7 رو نصب کردم بعدش درایور بلوتوث رو نصب کردم مشکلی نداشت پس نتیجه این شد که با ویندوز 8.1 مشکل داره :confusion:
در ضمن من موقعی که ویندوز 7 رو نصب کردم صدا نصب میشه بعد که با ال درایو کارت گرافیگ و بقیه رو نصب میکنم صداش حذف میشه دیگه با ال درایو صدا رو نمیشناسه البته تو ویندوز 7

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
دوستان من الان ویندوز 7 رو نصب کردم بعدش درایور بلوتوث رو نصب کردم مشکلی نداشت پس نتیجه این شد که با ویندوز 8.1 مشکل داره :confusion:
در ضمن من موقعی که ویندوز 7 رو نصب کردم صدا نصب میشه بعد که با ال درایو کارت گرافیگ و بقیه رو نصب میکنم صداش حذف میشه دیگه با ال درایو صدا رو نمیشناسه البته تو ویندوز 7

all driver اشتباه محضه . درایورها را به زور نصب میکنه . همیشه درایورهای ارجینال خود وبسایت دل رو دریافت و نصب کنید .
درایور های اپدیت شده که برای ویندوز 7 هست رو از سایت دل بگیر برای بلوتوث . ممکنه تو 8 هم کار کنه

آخرین ویرایش:

enzomartini

Banned
2014-02-24
556
2,769
آمل
بزرگترین اشتباهی که همه میکنن استفاده از همین پک های آشغال all driver. درضمن نسخه 8.1 ویندوز رو نصب کنید. اتفاقا الان دیدم تعجب کردم از حرفتون چون همین امروز یه 5010 رو به 8.1 آپگرید کردم مثل ساعت همه چیزش کار میکرد.

بالا