آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: راهنمایی برای بالا نیومدن سیستم و ماندن در حالت سیف مد

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
سلام
سیستمم مدتی بود خوب کار میکرد که وقتی صبح امدم روشنش کردم فقط این صفحه مشکی امد که تصویر قرار دادم و هر کاری میکنم ویندوز بالا نمیاد .
روی استارت ویندوز هم کلیک میکنم ولی هیچ اتفاقی نمی افته . لطف بفرمایید مشل از چی میتونه باشه

پیوست‌ها

• 21.9 کیلوبایت بازدیدها: 121
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: vafajoo

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
شما باید حالت safe mode رو انتخاب کنید تا ویندوز در این حالت لود بشه و سپس ریستارت کنید تا بصورت نرمال بیاد بالا .اگه مشکل پابرجا بود بعد از خاموش کردن یه نگاه اجمالی به داخل کیس بکنید .کابل ها و اتصالات رو بررسی کنید .قطعات رو از نظر ظاهری چک کنید .اعلام نتیجه بفرمائید .
موفق باشید .

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
دوست خوبم
شما باید حالت safe mode رو انتخاب کنید تا ویندوز در این حالت لود بشه و سپس ریستارت کنید تا بصورت نرمال بیاد بالا .اگه مشکل پابرجا بود بعد از خاموش کردن یه نگاه اجمالی به داخل کیس بکنید .کابل ها و اتصالات رو بررسی کنید .قطعات رو از نظر ظاهری چک کنید .اعلام نتیجه بفرمائید .
موفق باشید .
ممنون . همه قطعات چک شد مشکلی نداشتن . عرض کنم خدمت جناب عالی که اصلا هر کدوم از گزینه ها که در تصویر بالا هست که کلیک میکنم اصلا وارد اون حالت ها نمیشه منجمله همون سیف مد . :narahat:

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
اگه اطلاعات مهمی تو دسکتاپ یا مای داکیومنت دارید با ویندوز مینی بالا بیایید و داخل درایوهای دیگه ای کپی کنید بعد اقدام به ریپیر نمایید یا تعویض نمیایید
مشکل شما اینه که فایل های بوت وییدوزتون ازکار افتاده که ساده ترین روش همین که گفتم هستش .
یا با خود مینی بالا بیا و از اونجا ریستورش کن./.

http://www.jooliyan.ir/ShowArticle.aspx?ID=4130

ویندوز بالا نمی آید! چه باید کرد؟ - آموزش کامپیوتر

آخرین ویرایش:

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
طبق راهنمائی های استاد عزیزمون آقای AMD.POWER عمل کرده و با ویندوز لایو سیستم رو بوت کرده و فایل های ضروریتون رو از دسکتاپ کپی کنید و سپس اقدام به Repair یا نصب ویندوز بکنید .البته علاوه بر ایراد نرم افزاری مثل پاک شدن فایل های اصلی ویندوز توسط ویروس یا بطور سهوی موارد سخت افزاری مثل معیوب بودن پاور رو هم در نظر داشته باشید .
موفق باشید .

بالا