آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: آپدیت نشدن هاردسیگیت500وپغام دادن بکاب گیری دایم ویندوز

ALIGHOLAMPOR

VIP+ افتخاری
کاربر
باسلام خدمت اساتید گرامی

من یک سیستم دارم که هر چند دقیقه این پغام را میده که عکسشو گذاشتم من به فکر آپدیت هارد افتادم ایزوشو از سایتش گرفتم ولی آپدیت نمی شود لطفاراهنمایی کنید

HARD1.jpg

ALIGHOLAMPOR

VIP+ افتخاری
کاربر
سلام خدمت اساتید
من اول فایل exeرا گرفتم اجراش کردم چند ساعتی ازپغام خبری نبود بعد مجدد آمد به فکر گرفتن iso افتادم ولی هنگام آپدیت پغام زیر را که عکسشو گذاشتم میده
DSC00089.jpg

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
مادربردتون چی هست ؟ اگر رنگ ساتاهای روی بردتون فرق میکنه . روی اون یکی ساتاها تست کنید

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
شما قاعدتا باید سه ساتا کنار هم و یک ساتا جدا از این ها داشته باشید . کابل ساتای هارد رو به یکی از ساتاهای کنار هم روی مادربرد بزنید .

ALIGHOLAMPOR

VIP+ افتخاری
کاربر
شما قاعدتا باید سه ساتا کنار هم و یک ساتا جدا از این ها داشته باشید . کابل ساتای هارد رو به یکی از ساتاهای کنار هم روی مادربرد بزنید .
استاد ممنون ازراهنماییتان باشه تست می کنم اعلام خواهم کرد یک سوال داشتم فرق ساتا 0 با ساتاهای1و2و3چیه ممنون میشم راهنمایی کنید

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
استاد ممنون ازراهنماییتان باشه تست می کنم اعلام خواهم کرد یک سوال داشتم فرق ساتا 0 با ساتاهای1و2و3چیه ممنون میشم راهنمایی کنید

تفاوتش توی متنی هست که به عنوان خطا براتون توضیح داده . بعضی از بردها دو تا ساتا کنترلر دارند
شما موقع اپدیت هم باید هاردهای دیگه رو از سیستم جدا کنید .

yaghob20

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-07
600
2,865
باسلام خدمت اساتید گرامی

من یک سیستم دارم که هر چند دقیقه این پغام را میده که عکسشو گذاشتم من به فکر آپدیت هارد افتادم ایزوشو از سایتش گرفتم ولی آپدیت نمی شود لطفاراهنمایی کنید

مشاهده فایل‌پیوست 108612

دوست من
به نظر میرسه هارد شما بدسکتور داره واسه همین این پیغام رو دریافت می کنید
لطفا یه تصویر از نرم افزار hdd sentinel قرار بدید

بالا